Джавеліна• 25 февраля 2024
Секретні чати вайбер
Підкажіть, хто знає. Секретні чати у вайбері автоматично запускаються на всіх пристроях? Чи треба на кожному заводити такі приховані переписки окремо?
Наприклад, якщо створив секретний чат в телефоні, то з цим контактом він автоматично буде секретним і на комп’ютері?
Пацаааааааан• 25 февраля 2024
Автор,лучше всего телеграм
Там все быстро удаляеться безвозвратно
Зачем вам тот Вайбер?
Там все быстро удаляеться безвозвратно
Зачем вам тот Вайбер?
Да, я блондинка!• 25 февраля 2024
Ооо, вы в предыдущей теме не успокоились, теперь будут искать чаты у мужа на всех телефонах