КаваЗМолоком• 26 февраля 2024

Як записатися на УЗД через Хелсі?

Підкажіть будь ласка, от мені треба УЗД судин внутрчерепних + позачерепних, каротидних та вертебральних

Але при пошуку проссто є лікар з УЗД і всьо, немає конкретного УЗД

Підкажіть будь ласка, можна просто записатися до будь якого УЗД і зроблять?
Дзвоню весь ранок в різні реєстратури, як на зло ніхто не відповідає або оруть в трубку що записуйтеся через Хелсі

Хтось знає що робити?
дама_из_декрета• 26 февраля 2024
Ой, это так все сложно( идите в платную и не морочьте себе голову

Прагматик флегма• 26 февраля 2024
направлення є у вас?
Поумничка• 26 февраля 2024
Має бути направлення від лікаря.Мені через Хелсі не дало на УЗД записатися,тільки через реєстратуру.
автор КаваЗМолоком • 26 февраля 2024
Ответ дляПрагматик флегма
направлення є у вас?
звичайно
Прагматик флегма• 26 февраля 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
звичайно
тоді краще в лікаря, що дав направлення запитати, куди краще звернутися
Дую на вітер• 26 февраля 2024
Треба точно знати лікаря і кабінет, а потім його спеціально в хелсі шукати.
автор КаваЗМолоком • 26 февраля 2024
Ответ дляПрагматик флегма
та це ж просто був рандомний невролог, я ж не піду до неї спеціально ще раз питати куди записатися

короче капєц піду в платну походу
Прагматик флегма• 26 февраля 2024
Ответ дляКаваЗМолоком

короче капєц піду в платну походу
ще варіант до сімейного зателефонувати, хай підскаже
Прагматик флегма• 26 февраля 2024
Ответ дляКаваЗМолоком

короче капєц піду в платну походу
ну, я не знаю, коли спілкуєшся з лікарем і він каже зробити УЗі і дає направлення, то зразу уточнюєш де це роблять, куди іхати і який лікар спеціалізується.

автор КаваЗМолоком • 26 февраля 2024
Ответ дляПрагматик флегма
ну от вона теж сказла через Хелсі подивитеся...
Прагматик флегма• 26 февраля 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
ну ще як варіант подзвонити в лікарню і запитати чи є лікар УЗі такого-то направлення і взнать прізвище, потім через хелсі записатися
Прагматик флегма• 26 февраля 2024
ще як приклад, я була в гінеколога в Запоріжжя, дали направлення на мамографію, але живу я в Чернівцях, я зателефонувала на гор лінію охорони здровʼя і там мені дали перелік лікарень державних, де таке проводять
Наверняка• 26 февраля 2024
Ви в якому місті?
Ваша прЭлесть• 26 февраля 2024
Ответ дляКаваЗМолоком

короче капєц піду в платну походу
Чого зразу капец
Моя мама подзвонила в реєстратуру і її записали на всі ці УЗД
А Я Самая Самая• 26 февраля 2024
Я у Києві, у додатку Хелсі вибираю район і мені випадають усілякі ’узд’, ’лікар узд’ і іноді ’узд конкретно ось цього’ по різних адресах у межах району. Є і конкретно узд судин голови. Дивитеся адреси поліклінік, вибираєте за критеріями: яка поліклініка підходить, яке узд підходить, де є вільні місця у розкладі.
Якщо зовсім нічого не виходить і якщо Ваш сімейний лікар живе у Вашому місті, дзвоните йому або приходите на прийом і питаєте, де зробити таке узд.
Hamster83• 26 февраля 2024
на хелси вибираете не узд, а функциональная диагностика
Hamster83• 26 февраля 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
обстеження, яке потрібно автору вибирається не в розділі узд, лікар узд, а в розділі функціональна діагностика
А Я Самая Самая• 26 февраля 2024
Ответ дляHamster83
Тогда простите за дезинформацию. Я думала, автору нужно вот это.