КаваЗМолоком• 26 февраля 2024
Як записатися на УЗД через Хелсі?
Підкажіть будь ласка, от мені треба УЗД судин внутрчерепних + позачерепних, каротидних та вертебральних
Але при пошуку проссто є лікар з УЗД і всьо, немає конкретного УЗД
Підкажіть будь ласка, можна просто записатися до будь якого УЗД і зроблять?
Дзвоню весь ранок в різні реєстратури, як на зло ніхто не відповідає або оруть в трубку що записуйтеся через Хелсі
Хтось знає що робити?
дама_из_декрета• 26 февраля 2024
Ой, это так все сложно( идите в платную и не морочьте себе голову
Поумничка• 26 февраля 2024
Має бути направлення від лікаря.Мені через Хелсі не дало на УЗД записатися,тільки через реєстратуру.
Прагматик флегма• 26 февраля 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
звичайно
тоді краще в лікаря, що дав направлення запитати, куди краще звернутися
Дую на вітер• 26 февраля 2024
Треба точно знати лікаря і кабінет, а потім його спеціально в хелсі шукати.
КаваЗМолоком
• 26 февраля 2024
Ответ дляПрагматик флегма
та це ж просто був рандомний невролог, я ж не піду до неї спеціально ще раз питати куди записатися
короче капєц піду в платну походу
Прагматик флегма• 26 февраля 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
короче капєц піду в платну походу
ще варіант до сімейного зателефонувати, хай підскаже
Прагматик флегма• 26 февраля 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
короче капєц піду в платну походу
ну, я не знаю, коли спілкуєшся з лікарем і він каже зробити УЗі і дає направлення, то зразу уточнюєш де це роблять, куди іхати і який лікар спеціалізується.
КаваЗМолоком
• 26 февраля 2024
Ответ дляПрагматик флегма
ну от вона теж сказла через Хелсі подивитеся...
Прагматик флегма• 26 февраля 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
ну ще як варіант подзвонити в лікарню і запитати чи є лікар УЗі такого-то направлення і взнать прізвище, потім через хелсі записатися
Прагматик флегма• 26 февраля 2024
ще як приклад, я була в гінеколога в Запоріжжя, дали направлення на мамографію, але живу я в Чернівцях, я зателефонувала на гор лінію охорони здровʼя і там мені дали перелік лікарень державних, де таке проводять
Ваша прЭлесть• 26 февраля 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
короче капєц піду в платну походу
Чого зразу капец
Моя мама подзвонила в реєстратуру і її записали на всі ці УЗД
А Я Самая Самая• 26 февраля 2024
Я у Києві, у додатку Хелсі вибираю район і мені випадають усілякі ’узд’, ’лікар узд’ і іноді ’узд конкретно ось цього’ по різних адресах у межах району. Є і конкретно узд судин голови. Дивитеся адреси поліклінік, вибираєте за критеріями: яка поліклініка підходить, яке узд підходить, де є вільні місця у розкладі.
Якщо зовсім нічого не виходить і якщо Ваш сімейний лікар живе у Вашому місті, дзвоните йому або приходите на прийом і питаєте, де зробити таке узд.
Ответ дляА Я Самая Самая
обстеження, яке потрібно автору вибирається не в розділі узд, лікар узд, а в розділі функціональна діагностика
А Я Самая Самая• 26 февраля 2024
Ответ дляHamster83
Тогда простите за дезинформацию. Я думала, автору нужно вот это.