Патриоточка• 26 февраля 2024
Три дні температури
Всім привіт! Запитання, в дитини 10 років три дні температури, найвища 39, спадала без ліків, багато пиття і все. Більше ніяких симптомів. Сьогодні в день 37, ввечері 36.6 і як нічого не було.
Дитина активна. Що це могло бути?
Завтра до лікаря але дитина без температури і без симптомів. Кров завтра здам
Дитина активна. Що це могло бути?
КондуктЕр тролейбуса• 26 февраля 2024
Це й добре. При гарному імунітеті так і повинно бути.
Ви ніколи раніше не збивали температуру?
Кружите меня,кружите• 26 февраля 2024
навіщо лікар і здавати кров якщо вже вірус минув?
в мого другу добу темпа, але було 39,8 сьогодні
Патриоточка
• 26 февраля 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Можна сказати що не збивала медикаментами. Кілька разів коли маленька була свічки.