Щас ухожу• 27 февраля 2024

Intercepted- телефонні розмови російських "солдатів"

На Берлінському фестивалі показали фільм української режисерки Оксани Карпович
oboeva• 27 февраля 2024
Ответ дляPiracanta
Всё постановочное. И война тоже. Ничего ж нет. Всё тихо мирно, солнце светит и скоро весна и птички запоют. Прямо третий рейх, немцам говорили, он у вас концлагеря и крематории рядом. А они в ответ, да это декорации, фильм снимали, постановка.
В вашем воображении может быть что угодно. Если вам так легче,на здоровье,но не обязательно все свои мысли сообщать мне.

freedom_2015• 27 февраля 2024
Ответ дляPiracanta
нас рятують і взагалі війна в нас громадянська .Зе з Залужним проти народу ,а вони добрі брати нас захищають від них .Таке вже розповідали мені родичи і постійно повторювали ,а де у вас докази ,що то наша бомба впала на твій дім ,а не ваша
oboeva• 27 февраля 2024
Ответ дляfreedom_2015
Удалено администрацией...
freedom_2015• 27 февраля 2024
Ответ дляoboeva
Удалено администрацией...
для мене кожен хто проживає з 14 року на території рашки і спонсорує ракети по нам терорист і вбивця і заслуговує горіти живцем на цьому і тому світі одночасно .І я не піддаю сумнівам те ,що в них нема людяності і честі .Всі 140 000 000 потвор
Piracanta• 27 февраля 2024
Ответ дляoboeva
Вы находитесь на публичном форуме, где каждый может написать свои мысли
oboeva• 27 февраля 2024
Ответ дляfreedom_2015
Да сдохнут пусть они там все,но при чем фильм,которого не видел автор ,и его нет в интернете,но надо заранее поверить,что он правдив.
oboeva• 27 февраля 2024
Ответ дляPiracanta
Вот я их и пишу,но не вам,а вы со своими фантазиями зачем-то лезете ко мне

Piracanta• 27 февраля 2024
Ответ дляoboeva
Покажите
oboeva• 27 февраля 2024
Ответ дляPiracanta
Покажите
Что показать?
автор L-i-s-a-92af • 27 февраля 2024
Ответ дляoboeva
Вы в адеквате,где здесь вопрос
Питання було в старпості.
Його адміністрація відредагувала,як і розділ.
Повторно його продублювала в пості #5.
Читайте питання і відповідайте по-суті,якщо маєте що відповісти.Все інше-флуд в темі.
Розмовляти про ’ достовірність’ беспрецедентної агресії військових росії на третьому році повномаштабного вторгнення,марадерства,вбивств цивільних з особливою жорстокістю,згвалтувань,катувань..
я не маю бажання.Кожен,хто це заперечує,нехай переконається на особистому досвіді своєму і своїх дітей.
oboeva• 27 февраля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Питання було в старпості.
Повторно його продублювала в пості #5.
И вам всего вдвойне
Piracanta• 27 февраля 2024
Ответ дляoboeva
Что показать?
Как я вам в личку лезу со своими фантазиями.
автор L-i-s-a-92af • 27 февраля 2024
Ответ дляPiracanta
Так і є.
Не вірю,що в Україні ще є такі упороті,яким навіть після відео катувань і і вбивств військовими росії,все ще потрібні якісь ’докази’
oboeva• 27 февраля 2024
Ответ дляPiracanta
Где я писала про личку? Слушайте,просто не пишите мне и все.
автор L-i-s-a-92af • 27 февраля 2024
Ответ дляoboeva
Чому ви вважаєте,що його немає в інтернеті?
Думаю,що має бути.Сподіваюсь переглянути з якнайширшим колом знайомих іноземців.
oboeva• 27 февраля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Вы нашли? На Ютубе есть только обзор и пару отзывов от немцев
nightwoman• 27 февраля 2024
Ответ дляnabludatel
Проросійські матрьохи ніколи ’не вірять’ в злочини русні.
Я на цьому форумі кілька разів раніше писала, що руські ’видворяють’ із ТОТ неугодних українців. Привозять до лінії фронту і кажуть іти в бік підконтрольних України територій. Тільки нюанс: там мінні поля і обстріли. Майже ніхто не доходив. Але місцеві матрьохи ’не вірили’.
І от минулого тижня мелітопольський гауляйтер Балицький дав інтерв´ю і детально розповів про видворення українців.
Херсонщина, вперше чую про видворення українців. Нажаль все гірше, підвал-катування. Та плюшки тим, хто здаэ ’ждунов’.
автор L-i-s-a-92af • 27 февраля 2024
Ответ дляoboeva
И вам всего вдвойне
Я рашистські злочини не заперечую.Для мене вони очевидні.
А ’ вдвойне’ хай отримають діти,онуки і онуки-онуків тих,хто все це робив,фінансував і виправдовував.
Ирина-bbd0• 27 февраля 2024
Ответ дляnabludatel
І цей грабунок продовжується. Зараз зявилися відео з Авдіївки, де русня мародерить по квартирам. Мене вразили відео, де вони намагалися дістати телевізор, але не вийшло. І один вирішив взяти дитяче ліжко.
А при интервью...вместо того чтобы попросить прощение у украинцев .сидит быдло жонка или мамка ’ой у нас всьооо хорошооо.ваня в садик ходит.в кино были..у мамы всё хорошоооо.мы на море собираемсяяяяя’
Представляю как оно напутствовало ’мачить хахлов ’. Оно ж должно было помнитьгордиться.как дидомвоевале!

Млять при людях.которое твое отребье убивает каждый день!!!
Мозга 0
Эмпатии 0
Совести и чести 0
И тут кто-то еще пытается гной этот обелить!
Тьфу шерсть!

автор L-i-s-a-92af • 27 февраля 2024
Ответ дляoboeva
Може на якомусь платному ресурсі є?
oboeva• 27 февраля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
И я не отрицаю их преступления, я все ещё про фильм,ни про что другое.
oboeva• 27 февраля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Може на якомусь платному ресурсі є?
Думаю через пару месяцев его можно будет увидеть
автор L-i-s-a-92af • 27 февраля 2024
Ответ дляoboeva
Якщо побачите посилання,напишіть будь ласка.
В ідеалі,з англійськими субтитрами.
nightwoman• 27 февраля 2024
Ответ дляГл@ша
А я вірю, бо після спілкувалася на одному форумі з росіянами, пересічними, й перші місяці повномасштабного вторгнення я намагалася донести що все не правда. Й від того що мені вони писали волосся могло дибки стати, а це на хвилинку люди з якими спілкувалися роками! Не зеки, не всяка шваль з підворотні, а нормальні( як тоді здавалося) освічені люди. Я пішла з того форуму наприкінці написавши, що вони просто повинні зчезнути з лиця землі всі, вимерти як мамонти. Й лише декілька!!! Вдумайтеся декілька з доброї тридцятки , написали що вони розуміють чому я так написала. А потім я вже на власні очі бачила звірства освободітєлей, тож я мрію щоб до них все що вони зробили нам повернулося сторицею.
Форум .. я родичкє писала що чоловік бачив своїми очима в бінокль, як виїхала в поле військова техніка з зетками, розвернула дула на нас, ну а потім обстріл району і нашого дому, ледь в коридор вибігли з дітьми. загинули люди в нашому домі.
Вона питає: з чого я взяла що то були асвабадітєлі а не зсу
tarveldy• 28 февраля 2024
Ответ дляoboeva
На Золкина я подписана,есть упоротые ,но я про фильм,а не про Золкина.
Откуда вы точно знаете,что эти разговоры не постановочные?
Є ще Осєчкін, є ще наші полонені, є люди після окупації, вам мало?
oboeva• 28 февраля 2024
Ответ дляtarveldy
Чего мало?