27 февраля в 21:16

Вы экспериментировали с куколд-сексом?

Интересно, как это?
ЯспАкойнаЯ 27 февраля в 21:17
А Юра клепает и клепает темы ...
Смайликівна 27 февраля в 21:19
Ответ дляЯспАкойнаЯ
А Юра клепает и клепает темы ...
Ну таку енергію, та в мирне русло
Инстагра_мерша 27 февраля в 21:19
Нет
ЯспАкойнаЯ 27 февраля в 21:20
Ответ дляСмайликівна
Ну таку енергію, та в мирне русло
Та не в мирное, а на фронт.
Чего в той германии сидеть.
Лучше б родину с таким рвением защищал.
Смайликівна 27 февраля в 21:21
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Та не в мирное, а на фронт.
Чего в той германии сидеть.
Лучше б родину с таким рвением защищал.
В Німеччині?
Аби не позорив, і то хвалить бога
ЯспАкойнаЯ 27 февраля в 21:22
Ответ дляСмайликівна
В Німеччині?
Аби не позорив, і то хвалить бога
Та сидит же немцев и турков удовлетворяет, прости Господи
Масяня Я 27 февраля в 21:22
Я что это такое ?
7_кг_рыбы 27 февраля в 21:22
Ответ дляМасяня Я
Я что это такое ?
Срамота (с)
Бритоножка 27 февраля в 21:23
Пробували. Такоє...
Чоловік переоцінив свою готовність до куколдізму)))) реалізація фантазій виявилася не такою захопливою
Смайликівна 27 февраля в 21:25
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Та сидит же немцев и турков удовлетворяет, прости Господи
А потім європейці -всі українці-проститутища.
Я_з_Франека 27 февраля в 21:26
Ответ дляБритоножка
Пробували. Такоє...
Чоловік переоцінив свою готовність до куколдізму)))) реалізація фантазій виявилася не такою захопливою
Сцену ревности закатил?)))
Бритоножка 27 февраля в 21:28
Ответ дляЯ_з_Франека
Сцену ревности закатил?)))
Ні, не сцену, взагалі мені ніц не говорив, але плющило його довгенько))
Пригаю-цибаю 27 февраля в 21:35
Ответ дляЯспАкойнаЯ
А Юра клепает и клепает темы ...
К анальному уже подготовился
Пригаю-цибаю 27 февраля в 21:36
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Та не в мирное, а на фронт.
Чего в той германии сидеть.
Лучше б родину с таким рвением защищал.
У него же глазики слепые.
Астоновитесь! 28 февраля в 06:42
Ответ дляБритоножка
Пробували. Такоє...
Чоловік переоцінив свою готовність до куколдізму)))) реалізація фантазій виявилася не такою захопливою
І після такі фантазії відпали? Ви обговорили це?
А вам взагалі сподобалось?
Бо мій так само захоплений такою ідеєю, та впевнена, що в реальності буде як в вас
Бритоножка 28 февраля в 07:40
Ответ дляАстоновитесь!
І після такі фантазії відпали? Ви обговорили це?
А вам взагалі сподобалось?
Бо мій так само захоплений такою ідеєю, та впевнена, що в реальності буде як в вас
Мені більш менш))) могло бути і краще, так скажемо)))
А у нього ступор. Ну ви розумієте, одна справа собі уявляти, як жінку цейвокають три накачених негра. А зовсім інша - коли це відбувається в реалі. Не негри, але ж)))
Сказав, що хотів дати в морду їм. І не збуджувався. Але сам винен)))
автор Прагматик флегма 28 февраля в 07:48
Ответ дляБритоножка
Мені більш менш))) могло бути і краще, так скажемо)))
А у нього ступор. Ну ви розумієте, одна справа собі уявляти, як жінку цейвокають три накачених негра. А зовсім інша - коли це відбувається в реалі. Не негри, але ж)))
Сказав, що хотів дати в морду їм. І не збуджувався. Але сам винен)))
Їм? То це було двоє?
Астоновитесь! 28 февраля в 08:08
Ответ дляБритоножка
Мені більш менш))) могло бути і краще, так скажемо)))
А у нього ступор. Ну ви розумієте, одна справа собі уявляти, як жінку цейвокають три накачених негра. А зовсім інша - коли це відбувається в реалі. Не негри, але ж)))
Сказав, що хотів дати в морду їм. І не збуджувався. Але сам винен)))
От я своєму так і кажу і жартую що таки його провчу))
А ви нормально збудилися? Бо в нас такого поки не було, але ходили в свінг клуб, подивитися, то було реально дуже цікаво, круто, але збудження нуль саме там, вирогідно зі стресу
Бритоножка 28 февраля в 08:16
Ответ дляАстоновитесь!
От я своєму так і кажу і жартую що таки його провчу))
А ви нормально збудилися? Бо в нас такого поки не було, але ходили в свінг клуб, подивитися, то було реально дуже цікаво, круто, але збудження нуль саме там, вирогідно зі стресу
Нормально. Було і цікаво, і смішно))))
Астоновитесь! 28 февраля в 08:21
Ответ дляБритоножка
Нормально. Було і цікаво, і смішно))))
Вибачте вже за такий допит, та цікаво а де ви партнерів знайшли і як їх затвердили?)))
Бритоножка 28 февраля в 08:32
Ответ дляАстоновитесь!
Вибачте вже за такий допит, та цікаво а де ви партнерів знайшли і як їх затвердили?)))
На одному спеціалізованому ресурсі. Але то було більше 10 років тому і не в Україні.