28 февраля в 09:11

Якщо в молочному зубі немає нерву і випала пломба

Така ситуація, дитина в Польщі. Лікували зуб молочний, дуже дорого. Видалили нерв, поставили тимчасову пломбу для нагляду. Все ок, але пломба випала, пройшов десь місяць. Можна вже піти до безкоштовного стоматолога за полімерною пломбою ( чи не нашкодять зубу вже ?) чи йти знову до приватного? Бо там де безкоштовно, там теж роблять світло полімерні кольорові пломби ( тільки дітям безкоштовно).
Чи ж вже різниця хто пломбу поставе сталу ?
Жена сантехника 28 февраля в 09:18
Молочні зуби більш рухомі в порівнянні з постійними. В них пломби тримаються гірше. А йти до того самого лікаря чи іншого вирішуєте тільки ви.
КокошинЭль 28 февраля в 09:19
Хіба тимчасову пломбу ставлять на місяць?
Там максимум тиждень, авжеж через такий час вона випаде і якщо не запломбовані канали, то можете лікувати знову почати
Зубожиння 28 февраля в 09:23
Ответ дляКокошинЭль
Хіба тимчасову пломбу ставлять на місяць?
Там максимум тиждень, авжеж через такий час вона випаде і якщо не запломбовані канали, то можете лікувати знову почати
Різні ставлять. Молодшому майже на 3 місяці ставили. Мене теж це дуже здивувало.)) А мені робили каналове лікування, то також на місяць пломбу з ліками ставили.
КокошинЭль 28 февраля в 09:24
Ответ дляЗубожиння
Різні ставлять. Молодшому майже на 3 місяці ставили. Мене теж це дуже здивувало.)) А мені робили каналове лікування, то також на місяць пломбу з ліками ставили.
Ну не ставлять на такий час пломби.
Тимчасова пломба сама по собі рихла дуже в пропускає інфекції в зуб, тому там максимум на тиждень.
Зубожиння 28 февраля в 09:26
Ответ дляКокошинЭль
Ну не ставлять на такий час пломби.
Тимчасова пломба сама по собі рихла дуже в пропускає інфекції в зуб, тому там максимум на тиждень.
Ну, розкажіть то лікарям в Польщі (в платних клініках). І почитайте в гуглі, там описують, які пломби на який час ставлять.
Зубожиння 28 февраля в 09:29
Автор, в нашому випадку інша клініка відмовилася доліковувати дитині зуб. Сказали звертатуся туди, де починали лікування. Але то може тільки нам так ’повезло’.
ГейТуда 28 февраля в 09:35
Після тимчасової пломби на місяць ваше лікування коту під хвіст. Яку б пломбу не поставили, інфекція вже пішла далі. Але в Польщі з лікуванням зубів біда.
ГейТуда 28 февраля в 09:38
Ответ дляЗубожиння
Різні ставлять. Молодшому майже на 3 місяці ставили. Мене теж це дуже здивувало.)) А мені робили каналове лікування, то також на місяць пломбу з ліками ставили.
Тимчасова пломба з кальцієм ставиться максимум на 1 місяць. Немає сенсу ставити на довше. І то закривають склоіномером, а не чим попало. В випадку автора це була якась дентин паста, яка крихка.
ЧорноброваЯ 28 февраля в 09:58
Ответ дляКокошинЭль
Хіба тимчасову пломбу ставлять на місяць?
Там максимум тиждень, авжеж через такий час вона випаде і якщо не запломбовані канали, то можете лікувати знову почати
В молочные ставят, если скоро зуб может выпасть. Как-то так объясняли, что бывают случаи, когда нет смысла в другой (если я тогда правильно поняла, но у моего обычно и зубы долго не держались после лечения, выпадали скоро)
Аленький носочек 28 февраля в 10:46
Ответ дляГейТуда
Після тимчасової пломби на місяць ваше лікування коту під хвіст. Яку б пломбу не поставили, інфекція вже пішла далі. Але в Польщі з лікуванням зубів біда.
Ну з зубами у поляків немає проблем, на відміну від українців.
ГейТуда 28 февраля в 10:54
Ответ дляАленький носочек
Ну з зубами у поляків немає проблем, на відміну від українців.
Українська стоматологія якісніша за польську і будь яку іншу.