Ламборджини• 27 апреля 2024
Що таке з покупцями? Продажи впали...
Ну це жесть.
Відома площадка о..х.
Лише питають- і пропадають.
При чому питання такі- що можна на них і не відповідати, чи то все є в описі, чи то є в наявності - а далі глухо...
Ну не було такого ніколи!
Відповідати навіть відпало бажання... Бо завжди давала максимальну інформацію щодо товару по запиту, доп фото тощо...
Пічаль.
А як у вас?
Відома площадка о..х.
Лише питають- і пропадають.
Ну не було такого ніколи!
Пічаль.
А як у вас?
Результат:
вже голосів:
69 (71.13%)
Пічаль
22 (22.68%)
Свій варіант
6 (6.19%)
Норм
Вподобайден• 27 апреля 2024
Ответ дляЄдина Країна
до пасхи готуються)
Ой, мої готувались спочатку до Різдва, потім до Нового року, потім до дня закоханих, потім до восьмого березня, тепер до Паски. Скоро почнуть до поїздки на моря, а там і перше вересня підтягнеться😂
Вподобайден• 27 апреля 2024
Ответ дляРву и мечу
Нічого там не купую ніколи
Та не тільки там, скрізь продажі дуже впали.
Замурмишка• 27 апреля 2024
На надувные матрасы и круги скоро спрос начнется, как в Тисе вода потеплеет.
Дайте подумать• 27 апреля 2024
Я за последнюю неделю хотела пару вещей купить, просто купить, без выноса мозга доп. вопросами. Один продавец просто вещь не нашел, другой считал сообщение и молчит. А потом у них продажи падают))
ПоЗиТиВнАя• 27 апреля 2024
На літо завжди продажі падали, починалися ремонти і відпочинки. А зараз ще війна і нам обіцяють якісь наступи в травні, люди бережуть гроші.
жижифреймут• 27 апреля 2024
Ответ дляВподобайден
Да, и сезон сентябрь-декабрь, так всегда было и в хорошие времена. У нас так точно (я работала и на крупной фабрике и был интернет магазин)
Перед пасхой тоже всегда падение
Мне кажется сейчас все работает так же, только клиентов стало на 70% меньше (уехали, упала покупательская способность, война…)
Перед пасхой тоже всегда падение
Фіфачка• 27 апреля 2024
Смотря что продают , просто иногда считаю пересылку легче уже купить без почты . А если б/у вещи то естественно никогда не понимала поносят потом шлак свой древний хотят продать . Выгодно пролеты покупать , чтоб не ждать
Шаманю второпях• 27 апреля 2024
Мне там только советы раздают, за сколько они считают надо продавать.
Вподобайден• 27 апреля 2024
Ответ дляжижифреймут
Перед пасхой тоже всегда падение
Так, дуже впала. В мене робить закупи відомий інтернет магазин, то раніше кожен тиждень від 20000, а зараз добре якщо 2000, а буває і 200 грн. І так кожен з оптовиків, та й тих залишилось пару відсотків.
ПироженкА• 27 апреля 2024
а коли там були нормальні покупці? або торг 50 % від ціни, або питають наявність. аще бісить коли питають розміри, а в тебе вся розмірна сітка - тупо мовчок...
Зубачистка• 27 апреля 2024
ретроградный меркурий только закончился,теперь неделю будут раскачиваться,потом начнут.
Из Кукуева я• 27 апреля 2024
Ну покупатели есть. Правда, цену свою хотят. Еще есть мода заказать и не прийти на почту за товаром. Ну вот каааак? Зачем заказывать, блин, и морочить голову проду?
жижифреймут• 27 апреля 2024
Ответ дляВподобайден
У нас так же. Но все равно я вижу эту сезонность. июнь-июль, по идее, будет чуть лучше, потом август (подготовка к 1 сент). Ну посмотрим как в этом году будет. Я к тому, что сейчас рассчитывать на продажи не стоит, я даже не расстраиваюсь
Вподобайден• 27 апреля 2024
Ответ дляПироженкА
Не мовчіть. Це нормальне питання. Ніхто ж не знає, чи відповідальний Ви продавець. Покупці навчені тим, що написано одне, а в наявності взагалі нічого немає, от і питають. Я і сама питаю, бо якщо хочу купити, то мені не цікаво відправити гроші на пром, чи олх, а потім чекати їх повернення, бо товар лише на картинці присутній)
Заместитель Анонима• 27 апреля 2024
Зараз покупців більше, ніж продавців, у багатьох товар однаковий, бо дропи. Хто перший відповів, в того і купую.
Заместитель Анонима• 27 апреля 2024
Ответ дляПироженкА
Бісить? Тоді не скаржіться.
Водійка хімарса• 27 апреля 2024
Спрос на товары не первой необходимости будет падать и дальше. Странно, что продавцы этого не понимают.
Зубачистка• 27 апреля 2024
Ответ дляАnnеt
может у вас в объявлении написано, что если ОЛХ Доставка, то к заказу + ещё столько-то денег? я такие объявления закрываю.
а если написано,что при самовывозе ,наоборот минус к цене)?Закрываете))?
Аноним_• 27 апреля 2024
Навіщо якийсь ОЛХ, якщо це можна купити без посередників дешевше, і з гарантією.
На ОЛХ я купую лише те, чого ніде немає. Ну або хтось здався і розпродує товар за низькими цінами
Благоуханочка• 27 апреля 2024
Ответ дляДайте подумать
Я была проездом в другом городе, где живет продавец, договорилась на время с ней, звоню, трубку не берет. Как бы могла и померять курточку и сразу оплатить, про скидку я речи не вела.