Фарбуюсь сама вдома звичайними фарбами. Фото-приклад скину нижче. Маю натуральний свій колір - попелястий холодний русий, тон 7. Але сивина, тож мушу фарбуватись. Проблема в тому, що обираю фарби в назві яких є ´холодний, попелястий´, 7-8тони, але в реалі я коричнева, пару змивань - і руда. Хочу позбутися рудого, але не виходить. Фарбування в салоні було, це не моє, я не задоволена. Може хтось підкаже, звідки той рудий вилазить, в чому причина? В воді ні, бо переїжджала, воду змінювала, але то саме. Колись фарбувалась в блонд і він теж жовтів швидко. Але блонд капризний, то ясно. Чого я свій холодний русявий не можу зафарбувати в такий самий? Дякую)
Ответ дляИруся-пуся
фото
Я крашусь такой же Сьесс и цвет да, получается с коричневинкой. Но об этом говорит и номер краски - 7.5 (5 - это каштан). Не знаю, почему производитель пишет, что это пепельно-русый.
Попробуйте краску с 11 после точки. Это интенсивный пепельный.
Увидела, что пробовали уже...
А Липи Цвітуть• 28 февраля 2024
по темі не підкажу, але мені 7.11 на цьому фото дуже сподобався. У мене натуральний колір такий же, але влітку волосся дуже вигорає, аж до жовтого. Хто підкаже, ця фарба Лореаль швидко змивається?
Ответ дляsua
Увидела, что пробовали уже...
Дякую) перепробувала майже всі сімки та вісімки, які є у звичайних магазинах. Шварцкопф та деякі Лореаль коричневим не віддають, але колір дуже темний і землисто-зелений, страх
Ответ дляА Липи Цвітуть
У мене трохи пористе волосся, то швидко змивається
Ответ дляOdilie
Попробуйте проф
Дякую. Які фірми та номер кольору, може, порадите?