Бутерброд и я• 28 февраля 2024
Я не маю ресурсу
Майже два роки нікому не була цікава
Не питали, чи жива в лютому/березні 22
Не питали, де і що я, після того
В мене не має вже батьків, чи братів сестер
Є родичка пенсійного віку ( допомогаю грошима ) мова зараз не про неї
Колеги були, товариші, не близькі подруги/куми
Але, я всім була не цікава з лютого 24 року
Ну ок
Зі мною все ок, живу нормально, працюю і іноді подорожую
Останній місяць/два мене дістали
Ось ці всі люди, яким я нічого не винна
Пишуть у мережі, листівки на всі свята
Дзвонять - як твої справи? Де ти ?
Що ти ?
З тобою все ок ?
І навалюють … допоможи там і там
Може є знайомі, дай протекцію
Хворіє мама/тато - треба лікарі чи кошти
Ми переїхали, може хто є в тебе такому то місті ?
Я реально втомилась. Я не розумію, що такого сталося, в цих два місяці, що ті всі люди згадали про мене раптом одночасно
Я не можу послати, але, і приймати то все, і вирішувати за них в мене не має ресурсу
Не питали, чи жива в лютому/березні 22
Не питали, де і що я, після того
Ну ок
Останній місяць/два мене дістали
Ось ці всі люди, яким я нічого не винна
Пишуть у мережі, листівки на всі свята
Дзвонять - як твої справи? Де ти ?
Що ти ?
З тобою все ок ?
І навалюють … допоможи там і там
Може є знайомі, дай протекцію
Бутерброд и я
• 28 февраля 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
И им от вас что-то понадобилось именно за границей? Помощь какая-то?
Так. Я ж описала суть
НаБалКоніХодять• 28 февраля 2024
Ответ дляБутерброд и я
Так. Я ж описала суть
Теперь понятно. Не очень вы внятно описали.
Ну так скажите, что помочь не сможете. Без подробностей, просто ’извини, никак не могу. У меня самой (и какие-то непреодолимые обстоятельства)’. И все.
Кондуктор автобуса• 28 февраля 2024
Ответ дляБутерброд и я
Я ні в кого нічого не просила
Ніколи
В любых отношениях обязан быть баланс брать-давать это 50/50 вы им, они - вам!
Делай добро и бросай в воду и забудь - это когда беда, сделал (спас) и ушел! А если доят на постоянной основе и ничего взамен - это паразитизм называется! Есть такие люди.. сейчас таких много.. Если Вам хочется - помогите, не хочется - так и скажите ’мне самой плохо, ничем помочь не могу... ’ все.
Есть народ выехал заграницу и ноет, стонет, требует к себе жалости, внимания и поддержки и... никому, ничем не помогает тем кто остался в Украине в тяжелых регионах.. а вот так! ’им хуже и тяжелее в мирных странах... ’ - это потому что на других плевать...
Бутерброд и я
• 28 февраля 2024
Ответ дляСало не люблю
А як ви знаєте в яких умовах в той час були вони? Ви ж з ними не звʼязувалися.
Спілкування - це завжди двосторонній процес. Якщо ви не турбуєтесь ні про кого - чому хтось повинен турбуватися про вас?
Ви трохи сплутали
Я не прошу про мене піклуватися
І не просила
Навпаки
Хотілось би, щоб забули
Я не прошу про мене піклуватися
І не просила
Навпаки
Хотілось би, щоб забули
Natalia505• 29 февраля 2024
Ответ дляБутерброд и я
Я не можу кинути в блок людей, яких знаю по 10 років
Не має питань
Хочеться розуміння
Не має питань
Хочеться розуміння
Якого саме розуміння? Вони такі як є, а вам обирати спілкуватись чи ні. Іншими вони не стануть.
Natalia505• 29 февраля 2024
Ответ дляTaFo
странненькая вы.
не писали- плохо. стали писать- еще хуже.
из какого вы города?
Ну звичайно гірше. Бо всі з´явились як тільки їм щось треба. Знаєте як кажуть? Не треба я вам в горі, то і в радості ви мені нафіг непотрібні. Мені ні одна сволота нічим не помогла, але очікувань від мене вистачало і гроші просили регулярно. У автора бачу аналогічно.
Безпорадна Кроко• 29 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
это понятно. вы умеете блокировать контакты? умеете общаться и сообщать мвою точку зрения? не на советчице. а в жизни