BiJu• 29 февраля 2024

А горошек уже садить?

Научите выращивать сильный горошек, в том году посадила по теплу - вырос хилый. Посмотрела, что можно сейчас посадить и накрыть обычной пленкой.
Тот же вопрос по укропу, он должен как бурьян расти, а у меня всходит и всё, уже сейчас сажать?
Natalia505• 29 февраля 2024
В теплицю будь ласка, в грунт ще рано. Я сьогодні планую моркву сіяти ранню.
Соседушка• 29 февраля 2024
Горошок, когда почва прогревается хотя бы до 10 градусов. Сажают апрель май. Летом , в жару уже поздно. Хотя мама досаживает переодически, что бы был свежий все время, то отлично растет.
автор BiJu • 29 февраля 2024
Ответ дляСоседушка
я в мае высадила даже уже с росточками ))) видимо было жарко ему
автор BiJu • 29 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
а редиску можно?
Соседушка• 29 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
Горошок у теплицю, це скільки тої теплиці повинно бути?))) Виросте у автора горох, як у другій половині квітня посадить. А то і в травні. Може в неї насіння погане було, або дождів мало. Ми і в кінець травня садимо, то все добре.
Його , щоб рядок посадити метрів 10 треба пачечок 6 мабудь, бо не весь сходить.
Соседушка• 29 февраля 2024
Ответ дляBiJu
В якому сенсі з росточками?) Відкіля ви його висадили?
Я сію горох в землюі в квітні і в травні.
автор BiJu • 29 февраля 2024
Ответ дляСоседушка
в общем я в том году высмотрела, посадила как бы на рассаду по 3 горошка в ячейку ))) и потом высаживала уже с ростками, но с меня хватило )))))
автор BiJu • 29 февраля 2024
Ответ дляСоседушка
а вы подвязываете?
Соседушка• 29 февраля 2024
Ответ дляBiJu
Не чудіть))))) купуйте пачки 4 і посієте в землю в другій половині квітня. А то і після 6го травня, бо можуть бути заморозки. Росте як бурьян))))
Соседушка• 29 февраля 2024
Ответ дляBiJu
а вы подвязываете?
Та ні)))) оце ви щось заморочуєтесь. Він не падає на землю поки молодий. Ви ж його не будете старим збирати?
автор BiJu • 29 февраля 2024
Ответ дляСоседушка
да, ютуб это зло )))) для начинающего огородника
Соседушка• 29 февраля 2024
Якщо надумаєте саджати, то замочіть у воді на декілька годин. Я на ніч замочую, це десь часів на 8. А зранку посадите в землю . Трохи можна полити, але я не поливаю, у травні земля волога в нас. Не глибоко саджайте 3-4 см . Бо проростатиме довго.
Соседушка• 29 февраля 2024
Ответ дляBiJu
Та там буває чудні відео. Ви так читайте інформацію в інеті, або на пачечці.
автор BiJu • 29 февраля 2024
Ответ дляСоседушка
да )) спасибо за советы
Natalia505• 29 февраля 2024
Ответ дляСоседушка
Ну може вона хоче дуже раннього горошку, посадить три кущі, душу відведе.))
автор BiJu • 29 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
ні, теплиці немає ))
Natalia505• 29 февраля 2024
Ответ дляBiJu
ні, теплиці немає ))
Тоді чекайте тепла. Все вийде. Купуйте голандію будете відрами збирати. Редьку ще рано.