Чудовий каламбур• 01 марта 2024

Який розчин для лінз Cooper Vision берете?

Виписали рецепт на лінзи і окуляри. Давно лінзи не носила, зовсім давно, вже скоро 10 років, як лише окуляри. Знаю, що за цей час багато чого змінилось в виборі самих лінз. Лікарка порадила Cooper Vision для астигматизму. Шукала розчин який підходить для цих лінз, пишуть, що знятий з виробництва. Можливо хтось підкаже, яким користуєтесь і ок. Колись у мене був ReNu, ніби непоганий, не виключаю, що розробили якийсь ще кращий
Библиотекарь• 01 марта 2024
Не нравятся эти линзы.
Раствор беру биотру и реню

На привозе• 01 марта 2024
Ношу эти линзы уже лет 10)) три раза пыталась перейти на другие, но потом все равно возвращалась к ним)) да они не идеальны, но лучшие) Но у меня обычные линзы от близорукости.
Раствор подходит к ним абсолютно любой многофункциональный, универсальный, главное чтобы глазам после этого раствора было комфортно!
На данный момент пользуюсь раствором Avizor Аква софт, на фото все растворы которые были, которые вспомнила, все отлично подходили.
Мая твая не панимать• 01 марта 2024
Avizor UNICA SENSITIVE.
західний_діалект• 01 марта 2024
Avizor UNICA SENSITIVE плюсую! Прекрасный раствор. У ребенка те же торические линзы,что и у вас,отлично дружат между собой