Крим мій• Изменено 01 марта 2024

Хто знає скільки поклеїти шпалери коштує?

Хто недавно робив ремонт?) Скільки погонний метр саме за поклейку шпалер з малюнком і без коштує
Київ і область
Отжигающая• 01 марта 2024
За київ не скажу. Луцьк 120-150 грн м2

Зайченя• 01 марта 2024
Ответ дляОтжигающая
За київ не скажу. Луцьк 120-150 грн м2
Не в тему, вибачте.А ви в Луцьку перукаря-колориста та стоматолога не порадите?
Отжигающая• 01 марта 2024
Ответ дляЗайченя
Стоматологія Тані Мушит.
Перукар. Тел можу дати
Нічний дожор• 01 марта 2024
Кімната 22кв.м. 2 вечори+пляшка коньяку+сир, ковбаса, огірок свіжий і хліб. Працювали вдвох з сестрою. 😍🤣
Отжигающая• 01 марта 2024
Ответ дляНічний дожор
Наші жінки можуть все
Нічний дожор• 01 марта 2024
Ответ дляОтжигающая
Наші жінки можуть все
Та да... Як порахували нам ’майстри’... Та ну нах! Стали, настроїлись і зробили👌
Триндю-бриндю• 01 марта 2024
Ответ дляНічний дожор
Я вообще одна клеила. После опыта с бумажными виниловые на флизелине - это вообще проще простого.
Ms. Iphone• 01 марта 2024
В 21 году была стоимость половина рулона 🤷🏻‍♀️
СирОжино пирОжино• 01 марта 2024
Не Київ. Клеїли місяць тому, 50 грн за квадратний метр без малюнка. Перед цим питала ще в декількох майстрів, ціна була від 50 і до 150 за квадрат. Кожен по своєму цінить.

Перша скрипка• 01 марта 2024
Ответ дляНічний дожор
Ми так з чоловіком штукатурку вирішили оббивати самі. Одна стіна десь 1,5тис грн економії сімейного бюджету))
Відкушу все що стирчить• 01 марта 2024
Вийшло приблизно 90 грн.м2, на флізелині, без малюнку, Дніпро
Сито для думок• 01 марта 2024
Запоріжжя - 80 грн.за м2