Стрибну в гречку• 02 марта 2024
Поехали бы с малознакомыми парнями на Миконос?
Представьте, вы одинока, знакомитесь с двумя молодыми американцами в клубе и они приглашают вас через два дня поехать с ними на Миконос. Вы бы поехали?)
ОхиИВздохи• 03 марта 2024
Ответ дляМорожена_курка
О,підкажіть, будь ласка , кінець квітня-початок травня море в Греції ще холодне? Район Халкідікі? Чи можливо купатися?
Холодне. Я також на південному єгейскому острові, в липні навіть ще прохолодне. А в минулому році дуже затяжна весна була, то взагалі і на Середземному в травні ніхто не купався, тоді я була на Криті.
Морожена_курка• 03 марта 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Дякую. Але в липні -серпні в Греції дуууже спекотно...