аромат Жука• 20 марта в 09:05

У вас остались друзья оттуда ?

УраганнаЯ• 20 марта в 09:05
Нет
Ну що ви, мамо!• 20 марта в 09:07
Откуда?
Жерица ночи• 20 марта в 09:07
Звідки звідти?
Звожу з розуму• 20 марта в 09:07
Я ще ’там’ не була
Срочнокпсихологу• 20 марта в 09:09
У меня их там и не было
Цигарний шланг• 20 марта в 09:10
Откель?
Аннуитет• 20 марта в 09:10
Шо попало
ДолькиКабана• 20 марта в 09:10
ні
Багиня• 20 марта в 09:10
Однокласниця. Весь жах в тому, що чоловік у неї військовий. Але вона вже років 20 там. Троє діток. Мама її тут
Якось так і з донькою Сумської
Пишу вірші, дорого• 20 марта в 09:11
Не було , нема і не буде
Пишу вірші, дорого• 20 марта в 09:12
Ответ дляБагиня
Якось так і з донькою Сумської
Майбутні свошники ростуть?
А нічого, що її чоловік може вас особисто вбити, в самому прямому розумінні цього слова?
Помилуйте мадам• 20 марта в 09:12
были знакомые, прекратилось с ними общение
Цигарний шланг• 20 марта в 09:13
Ответ дляБагиня
Якось так і з донькою Сумської
А, вон о чем автор. Теперь понятно.
Багиня• 20 марта в 09:13
Ответ дляПишу вірші, дорого
Майбутні свошники ростуть?
Не знаю. От її мама вигріває тут по повній від людей. Стільки зла.
Багиня• 20 марта в 09:13
Ответ дляЦигарний шланг
А, вон о чем автор. Теперь понятно.
Ну, принаймі я так зрозуміла
Пишу вірші, дорого• 20 марта в 09:13
Ответ дляБагиня
Є за що. Зятьок вбивця. Дочку влаштовує. Мама потенційна ждуниха. Так, люди не люблять такого.
ПолБатона• 20 марта в 09:14
Ні, нажаль ні. Не залишилось подруг, не залишилось там рідних
Цигарний шланг• 20 марта в 09:14
Близких друзей не было. Были сотрудники и знакомые. Остались по сей день. Но сейчас общаемся редко, размотало нас по миру. Мы выехали, и они тоже. Но иногда списываемся.
Багиня• 20 марта в 09:16
Ответ дляПишу вірші, дорого
А що доньці робити? Ми не були на її місці. Тому...навіть не знаю , що сказати.
Сусідка, росіянка, вигрібає тут від людей теж. Хоч років 30 в Україні. Ще й сім’я там відмовилася, бо не вірять їй, що нас убивають
Божий одуванчик• 20 марта в 09:18
Ответ дляБагиня
Трепать языком надо меньше о том ,где дочь и кто зять.
ЛижТолько• 20 марта в 09:18
у меня была подруга-одноклассница и двоюродная сестра в Мск. с сестрой мы еще общаемся - несколько раз в год созваниваемся. а с подругой уже нет - она попросила меня дать подтвердить для европейского университета, что ее сын-подросток, мол, волонтерил здесь с детьми - чему-то обучал. Я сказала ок, подтвержу. Но с тех пор меня как отрезало. Материнский инстинкт и желание подостлать своим детям соломку можно понять, но мне больше не хочется с ней общаться вообще.
Пишу вірші, дорого• 20 марта в 09:18
Ответ дляБагиня
Якщо росіянка - їй дорогу можете підказати. Тут віри їй нема. Саме такі здають і наводять.
Донька нехай сама вирішує, що їй робити з чоловіком, який прийшов на її батьківщину і вбиває людей
Багиня• 20 марта в 09:19
Ответ дляБожий одуванчик
Так ми і то знали. То не секрет. Навіть пили колись разом на зустрічі однокласників.
Але то були колись, на жаль
Багиня• 20 марта в 09:21
Ответ дляПишу вірші, дорого
Навпаки.Вона більша патріотка, ніж я. А наводять якраз ’ щирі’ українці
Морковна• 20 марта в 09:21
Ні,всі родичі з українських земель.
Тут народилися тут і померли.
В родині було два шлюби,сестра баби вийшла заміж,так того чоловіка все життя називали ’кацапом’.
Я була маленька і пам´ятаю це.
А двоюрідний брат баби женився на жінці,яку також все життя називали ’кацапка’.
І це ми в центрі держави живемо.
Цигарний шланг• 20 марта в 09:22
Ответ дляБагиня
Вчера в теме тоже напали на росиянку, которая давно живёт в Украине и общается на украинском. Перечитала её комменты, она не писала ничего плохого. Но россиянка ж...
Відірву та викину• 20 марта в 09:22
Звичайно залишились. І друзі, і родичі. Все має свій кінець - війни, політичні режими, кризи. Головне не втратити близьких людей в цьому дурдомі.
Пишу вірші, дорого• 20 марта в 09:23
Ответ дляБагиня
Ні. Наводять саме такі. На нулі навіть жити залишаються, поряд з солдатами нашими живуть, їхні продукти їдять . І наводять. Правда, живуть не довго. З дрона не видно, ждун ти чи ні. Вийшов на подвірʼя - і нема. Да і міни летять на завжди туди, куди цілять. В будинки таких ждунів також
Цигарний шланг• 20 марта в 09:25
Ответ дляПишу вірші, дорого
Как вы можете всех под одну гребенку? Вы же не можете знать всех.
Відморожена• 20 марта в 09:25
в мене і родичів не лишилося, плювала , хай ракети за їхні податки впадуть їхнім дітям і внукам на голову