Слава Українi• 03 марта 2024

Уход за губами після татуажу?

Сьогодні зробила процедуру татуажу губ.
Майстер сказала першу добу протирати мильним розчином кожну годину. А потім нічим не обробляти, не мочити, просто чекати коли зійдуть скоринки…
В мені два питання:
1) як чистити зуби і не мочити губи 👄?)
2) і чи дійсно не чим не потрібно обробляти (мазі, креми))?
Ло Шарик• 03 марта 2024
Догляд

Сиреневенькая• 03 марта 2024
1 не протирала, увлажняла средством на основе вазелина
2 зубы чистила обычно.
Кудесница_с_пургеном• 03 марта 2024
Делаю не первый год. Про мыльный раствор бред. Мочить можно. Нельзя сдирать насильно корочки. Воду промакивать, а не тереть. Увлажнять бальзамом.
Партизанка• 03 марта 2024
Губы можно немного увлажнять бальзамом, а зубы можно пока и не чистить. Я могу и неделю не чистить, в этом нет ничего страшного.
автор Слава Українi • 03 марта 2024
Ответ дляПартизанка
Не готова на такий експеримент 😜
Помилуйте мадам• 03 марта 2024
Бред какой-то про мыльный раствор, делала у разных мастеров и я и мама, никто из них не говорил про мыльный раствор. Если сильно сохли мазала вазелином, который дал мастер, зубы чистила. Первый день после приема пищи промакивала ватным спонжем с хлоргексидином, больше ничего не делала.
автор Слава Українi • 03 марта 2024
Ответ дляЛо Шарик
Догляд
Так, так - ДОГЛЯД
Але ж виправити вже неможна (
Ло Шарик• 03 марта 2024
Ответ дляСлава Українi
Так, так - ДОГЛЯД
Але ж виправити вже неможна (
Не можна, окремо пишеться
Bilenkova• 03 марта 2024
мені ще говорила що постійно треба користватись сонцезахисним кремом, бо полізе пігментація по контуру... Я зробила десь з пів року назад, щось довго вибирала крем, який купити і таки да, трішечки пігментації з’явилось, то я вже в першому ліпшому магазині купила біокон і без нього на вулицю ні-ні