дамаБезСобачки• 03 марта 2024
У кого студенти навчаються в наших вишах асинхронно будучи за кордоном?
Встигають ще вчитися і там в вишах? Чи підробляють?Цікавлять студенти перших-других курсів, що проживають без батьків. Розумію, що всі різні, але цікавить ваша практика
КараПузовна• 03 марта 2024
Так, торік син тягнув одночасно наш виш і 2 курс іноземного. Цього року взяв у нас академку, бо рік дипломний, все разом не вивезе. Ясно, що підробітки в такий ситуації неможливі. Плюс, ще фах важкий.
Василина Семеніч• 03 марта 2024
Стационар универа за границей и заочка в нашем. Куда ему ещё подрабатывать, я не представляю.
дамаБезСобачки
• 03 марта 2024
Ответ дляКараПузовна
Молодець!А реально з асинхронного ще академіку взяти?І як йому саме навчання асинхронне?
дамаБезСобачки
• 03 марта 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Зрозуміло, міг би вчитися в нашому і підпрацьовувати. В двох важко паралельно вчитися
дамаБезСобачки
• 03 марта 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Даруйте за, можливо, тупе запитання, але навіщо ще і наш тягнути?
Не знаю кого ви питаєте,мій син,наприклад, ще не вивчив мову, планує виїхати і вчитись в нашому виші асинхронно та вчити мову в середовищі,кидати не планує, а от чи потягне ще іноземний навчальний заклад не знаю
Все питаю зарання• 03 марта 2024
У нас зараз дуже лояльно до студентів відносяться, тому тягнути немає чого
дамаБезСобачки
• 03 марта 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Мой за границей, но учится онлайн только в нашем КПИ
Сам живе? Працює?
дамаБезСобачки
• 03 марта 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
Це і лякає, толку тільки з диплома, знання які будуть?
Не стесняюсь• 03 марта 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Сам живе? Працює?
Живёт со старшей сестрой, не работает, учится и на курсы . Он на третьем курсе.
КараПузовна• 03 марта 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
А навіщо кидати? Тим більше, бюджет.
Забрызжу ядом• 04 марта 2024
Ответ дляКараПузовна
А навіщо кидати? Тим більше, бюджет.
Ну. може бути навантаження зайве. Тим паче, що увгорі он випадок. коли за кордоном 2 курс, в Україні 1-й. тобто вступали вже, будучи студентом.
Загалом цікаво, навіщо? Різні спеціальності чи дуже прямо хороший укр. виш, чи підстраховуються, раптом з європейським не вийде... Я ж запитую
Забрызжу ядом• 04 марта 2024
Ответ дляКараПузовна
Певно, це таки більше до Вас запитання: а навіщо таки ще і в укр. вступав? Навіщо/чому два університети пробує потягти?
Цвірінь• 04 марта 2024
В Украине дистанционная форма обучения 1 курс( куча вышки и дискретной математики), за границей профессиональное образование и курс языка онлайн 3 раза в неделю по 3 часа, живёт ребенок сам в общаге. Сессия только раз в год, она и покажет.
КараПузовна• 04 марта 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Якщо уважно прочитати, то буде зрозуміло, що спочатку вступав до українського, відучився в ньому 2 роки і вже потім вступав до іноземного. І саме 2 курси нашого вузу дали можливість вступати одразу на 2 курс.
Питання «навіщо» мені особисто не зрозуміле: а навіщо люди отримують вищу освіту, другу вищу? Студент розумний і здібний, в Україні отримував стипендію, в іноземному виші один з кращих в групі. Ще й додаткову іноземну вчить на курсах, з власного бажання, бо хоче і може.
Забрызжу ядом• 04 марта 2024
Ответ дляКараПузовна
У Вашому коментарі початково не було про те, що український був першим. Тоді зрозуміло, навіщо укр. З першого коментаря здалося, що спочатку іноземний, а потім укр., тому і здивувало