Лика-прилипка• 04 марта 2024

Температура 38.4 может ли быть на зубы ?

Подскажите пожалуйста, может ли быть температура 38.4 на зубы ? Температура с ночи, других симптомов пока нет , дала сегодня нурофен пару раз ,что ещё можно сделать ?приём у врача только на завтра записали ,опасно ли это ?ребёнку 1.5
Женщинас• 04 марта 2024
Вирус

Я Головна• 04 марта 2024
Канечно может
Завжди недо...• 04 марта 2024
Немає поняття температура на зуби. Є падіння імунітету під час прорізвування зубів і приєднання якось інфекції
Танцепесенная• 04 марта 2024
зуби не дають підвищення температури. а от імунітет під час прорізування зубів суттєво падає тому чіпляються віруси або бактерії.
у моєї дитини тричі на прорізування нижніх зубів було запалення сечовивідної системи. я тих нижніх зубів з жахом чекала 🫠
автор Лика-прилипка • 04 марта 2024
Ответ дляТанцепесенная
А що ви робили ? Як дізнались ?
Секретница• 04 марта 2024
Я не верю в температуру на зубы. Это вирус, и что часто бывает сначала температура, а потом уже сопли и все остальное
Танцепесенная• 04 марта 2024
Ответ дляЛика-прилипка
А що ви робили ? Як дізнались ?
температура висока без симптомів грві, специфічний запах сечі і гнійні виділення. аналіз крові і сечі показав. лікувались в стаціонарі бо дитина була дуже маленька (півроку)
ви не накручуйте себе. у вас ймовірно вірус, зараз майже всі поголовно з соплями ходять.

збивайте температуру, рясне пиття. завтра здасте аналізи. це не страшно і не катастрофа

хай одужує малеча

автор Лика-прилипка • 04 марта 2024
Ответ дляТанцепесенная

хай одужує малеча
Дякую.)
Треба підробіток• 04 марта 2024
У нас була. Ніколи б не подумала, що буває температура на зуби. 3-и доби, але збивалася гарно і надовго, здавали аналізи все в нормі було.
автор Лика-прилипка • 04 марта 2024
Ответ дляТреба підробіток
Тоже такая высокая? А подскажите что сдавали?
dahashutka19• 04 марта 2024
У моей была температура на зуб. 38,2 и поднималась один раз. На следующий день вылез зуб, больше никаких симптомов не было. Хотя до рождения дочки не верила, что может быть температура на зубы