Можливо хтось може поділитися досвідом на скільки може збільшитися комірцевий простір за 2 тижні.
Сьогодні зробила УЗД в 10,3 тижні - в межах норми. Сказали, що більш інформативніше буде через 2-3 тижні.
Нервуюся.
Я йшла як на перше УЗД, щоб побачити серцебиття, строк по УЗД, тощо. В 12-13 тижнів теж збиралася йти. Але тепер думка виникла про той комірцевий простір - на скільки він може збільшитися.
Моя сусідка народжувала в пізньому віці, сонячна дитинка (вже 8 років). Я тепер переживаю. При першій вагітності я якась безтурботна була, взагалі не парилася, навіть перше УЗД десь в 15 чи 16 тижнів зробила. А зараз суцільні нерви.
Марфа-Краса• 04 марта 2024
Ответ дляLesik_2013
О, почалося - комірцевий простір, носова кістка... нерви і нерви, від яких нічого не зміниться.
Просто дождіться УЗД, і вже як покаже патологію, то робіть те що скаже лікар гінеколог, генетика. Чого раніше строку себе накручувати?
Ответ дляAn-be55
Зробіть ніпт.
Зроблю пізніше ще недостатній термін
Ответ дляSo_so
Почему? С 10 недель можно.
Можна, але краще на більшому терміні. Спочатку зроблю Астраю, УЗД в 13 тижнів, а тоді побачу, можливо і НІПТ, якщо буде потреба
Ответ дляSo_so
11-12 недель точнее чем 13
Я ще поговорю з лікарем УЗД, який буде робити Астраю коли краще прийти
Ответ дляSo_so
У меня есть опыт у Пидченко, Соловьёва и Краснова, это хорошие специалисты, лучше до 13 недель.
Ви УЗД на Астраю робили?
Ответ дляSo_so
Даже вот
У нас дуже толковий лікар УЗД, він скаже коли треба точно прийти
Ответ дляLesik_2013
Ви УЗД на Астраю робили?
Да, и Астрая и Приска.
Вот, посмотрела точно
Комбінований скринінг I триместру з розрахунком індивідуального генетичного і перинатального ризику на програмі ASTRAIA: (експертне УЗД + біохімічний скринінг (три маркери РАРР-А, вільний β-ХГЛ і PLGF) + висновок генетика)*
Вот, посмотрела точно