06 марта в 23:42

Короче зібрала я медовик.. Вчорашня тема була

Як думаєте без форми не попливе?
6 17
автор Светик63 06 марта в 23:44
Тепер підкажіть як його порізати як можна більше шматочків
VIKYSIA 06 марта в 23:45
Шикарно, так кушать ложкой
фафелька 06 марта в 23:45
Дуже гарний) думаю, не попливе)
автор Светик63 06 марта в 23:46
І ще хотіла написати, я питала що робити, якщо коржі грубі. Я їх всі наколола великою деревʼяною шпажкою . Багато отворів зробила
3 1
Pole 06 марта в 23:46
Ответ дляСветик63
Тепер підкажіть як його порізати як можна більше шматочків
Квадратами.
Чи вам на певну кількість треба?
автор Светик63 06 марта в 23:47
Ответ дляфафелька
Дуже гарний) думаю, не попливе)
Дякую) хотіла щось придумати для декору, але не вистачило сил)
автор Светик63 06 марта в 23:47
Ответ дляPole
Квадратами.
Чи вам на певну кількість треба?
Мінімум на 30
HelloKitty18 06 марта в 23:49
Як добре, що у вас є бажання пекти тртик🥹, бо в мене не стоять руки, нічого не хочеться.
автор Светик63 06 марта в 23:50
Ответ дляHelloKitty18
Як добре, що у вас є бажання пекти тртик🥹, бо в мене не стоять руки, нічого не хочеться.
Я для чоловіка старалася, бо він розповів що не любив своє день народження, бо не було грошей та бажання дорослих щось нести до школи.. а так як на роботі є така традиція, то щось приємне думаю зроблю
фафелька 06 марта в 23:51
Ответ дляСветик63
Дякую) хотіла щось придумати для декору, але не вистачило сил)
У вас там нічого зайвого, вигляд нічого не просить. Все на місці
3 1
HelloKitty18 06 марта в 23:52
Ответ дляСветик63
Я для чоловіка старалася, бо він розповів що не любив своє день народження, бо не було грошей та бажання дорослих щось нести до школи.. а так як на роботі є така традиція, то щось приємне думаю зроблю
Все правильно, так і треба робити приємне і радувати рідних).
Pole 06 марта в 23:53
Ответ дляСветик63
Мінімум на 30
Краще порізати на більшу кількість порцій, ніж комусь не вистачить.
Якщо комусь буде мало- візьме добавку.
автор Светик63 06 марта в 23:53
Ответ дляHelloKitty18
Все правильно, так і треба робити приємне і радувати рідних).
І ще не знаю як на смак)))) крем сметано вершковий . І вишні в 2х солях)))
3 1
автор Светик63 06 марта в 23:53
Ответ дляPole
Краще порізати на більшу кількість порцій, ніж комусь не вистачить.
Якщо комусь буде мало- візьме добавку.
Дивилася квадрати ще потім навпіл на трикутники.. але ніколи так не робила
YuliSe 07 марта в 00:03
Ответ дляСветик63
Дякую) хотіла щось придумати для декору, але не вистачило сил)
і так супер) Класика! Дивишся на торт і одразу зрозуміло, що це медовик) Він не потребує додаткового декору)

Щодо того, як порізати..я би скоріш за все трикутничками порізала. якось так, 32 шматочки виходить
1 5 14
Darina26 07 марта в 00:04
А почему медовик должен плыть, не поняла?