27 марта в 21:33

Дівчатка, знаю, що серед вас є ого-го господині. Поділіться вишеньками

Такими, як колись на весіллях пекли. Рецепт в кого, може є? Дякую дуже всім😚🍒🍒🍒🍒🩷
Стрекоза любви 27 марта в 21:33
Вперше бачу. Що воно таке?
1 3 19
Like-995b 27 марта в 21:34
Куски сахара?)
Кумедний ґудзик 27 марта в 21:34
Ответ дляСтрекоза любви
Вперше бачу. Що воно таке?
В селах на весіллі на солодкий стіл подавали, солодощі такі.
8 2
КокоСина 27 марта в 21:34
Вафля перетерта , Артек наприклад і згущонка сира. Потім обкатати в пудру і фарбу
3 7 1
автор Свезло так свезло 27 марта в 21:35
Ответ дляСтрекоза любви
Вперше бачу. Що воно таке?
Так смачно! Вірніше воно було мені колись так смачно, зараз спогади жить не дають - хочу зробити знов))) Цк таке з білка і желатину типо як десерт 😻🥰🙏
Мольфарочка 27 марта в 21:35
Клас, я памʼятаю . В нас ще персики робили
1 11
автор Свезло так свезло 27 марта в 21:35
Ответ дляКокоСина
Вафля перетерта , Артек наприклад і згущонка сира. Потім обкатати в пудру і фарбу
Ні, там не було вафлі. Таке було типо як зефір - схоже на таке, принаймні
Кумедний ґудзик 27 марта в 21:36
Ответ дляМольфарочка
Клас, я памʼятаю . В нас ще персики робили
І у нас персики робили.
Стрекоза любви 27 марта в 21:36
Ответ дляСвезло так свезло
Так смачно! Вірніше воно було мені колись так смачно, зараз спогади жить не дають - хочу зробити знов))) Цк таке з білка і желатину типо як десерт 😻🥰🙏
Ого.Ну, удачі вам в приготуванні
автор Свезло так свезло 27 марта в 21:36
Ответ дляМольфарочка
Клас, я памʼятаю . В нас ще персики робили
Оооо! Сестра! 💌🤭🥰 Рецепту нема випадково? Я оце вже зараз серед ночі готова вставати і ладнувать)))
Шотуткоїться? 27 марта в 21:36
У меня одноклассница такие на сладкий стол приносила, ее мама готовила. Прям такая ностальгия сразу) почти 30 лет прошло
автор Свезло так свезло 27 марта в 21:36
Ответ дляСтрекоза любви
Ого.Ну, удачі вам в приготуванні
Дякую 🙏🩵
Научительница 27 марта в 21:36
Впервые вижу. Не знаю из чего, но я бы делал марципан.
1 1
автор Свезло так свезло 27 марта в 21:37
Ответ дляШотуткоїться?
У меня одноклассница такие на сладкий стол приносила, ее мама готовила. Прям такая ностальгия сразу) почти 30 лет прошло
Смачно ж було? Правда? 😻🤭🍒💛
Пищалка 27 марта в 21:37
Ответ дляСвезло так свезло
Оооо! Сестра! 💌🤭🥰 Рецепту нема випадково? Я оце вже зараз серед ночі готова вставати і ладнувать)))
Рецепт ’ пироженое Персики’ есть в интернете
дамаБезСобачки 27 марта в 21:37
А на Дніпропетровщині на весілля ’дивень’ був - ото смакота здавалася в дитинстві! Хтось їв таке? Тісто здобне на довгу палку накручене. В дитинстві магічно смачно здавалося. Вишеньки в нас ніде не бачила. На Київщині у нас шишки здобні пекли
автор Свезло так свезло 27 марта в 21:38
Ответ дляПищалка
Рецепт ’ пироженое Персики’ есть в интернете
Дякую 🙏💛🐰
Шотуткоїться? 27 марта в 21:39
Ответ дляСвезло так свезло
Смачно ж було? Правда? 😻🤭🍒💛
Если честно, то я даже не помню какие они и из чего, но помню, что очень нравились
автор Свезло так свезло 27 марта в 21:39
Ответ длядамаБезСобачки
А на Дніпропетровщині на весілля ’дивень’ був - ото смакота здавалася в дитинстві! Хтось їв таке? Тісто здобне на довгу палку накручене. В дитинстві магічно смачно здавалося. Вишеньки в нас ніде не бачила. На Київщині у нас шишки здобні пекли
Шишки і в моєї бабусі у селі пекли. Але то перед весіллям і зі здобного тіста. А це ніби як повітряний зефір 🤭🩷🍒
Научительница 27 марта в 21:39
Ответ дляСвезло так свезло
Оооо! Сестра! 💌🤭🥰 Рецепту нема випадково? Я оце вже зараз серед ночі готова вставати і ладнувать)))
Так это печенье, а вы про зефир пишете.
Кава з адреналіном 27 марта в 21:40
Там була тільки цукрова пудра, вода і лимонний сік. Пропорції є в інтернеті
УраганнаЯ 27 марта в 21:40
І я таке памʼятаю там точно згущене молоко було,але з чим питання
автор Свезло так свезло 27 марта в 21:40
Ответ дляНаучительница
Так это печенье, а вы про зефир пишете.
Зараз я Вам знайду фото його зсередини. Це як не зовсім зефір, як же його описати. Це як желатин, білок, пудра. Щось таке. Тільки пропорції не ясні 🤭
Сусідка зверху 27 марта в 21:40
Ответ дляСвезло так свезло
Смачно ж було? Правда? 😻🤭🍒💛
В нас полунички робили. Це з сухого молока і згущеного, потім у фарбу
Кава з адреналіном 27 марта в 21:40
А, і ще желатин
УраганнаЯ 27 марта в 21:41
Ответ дляСусідка зверху
В нас полунички робили. Це з сухого молока і згущеного, потім у фарбу
Можна рецепт детальніше ?
УраганнаЯ 27 марта в 21:41
Ответ дляСусідка зверху
В нас полунички робили. Це з сухого молока і згущеного, потім у фарбу
Це зараз таке є полуничка цьомка в Львіський майстерні шоколаду
А вот недавно 27 марта в 21:41
Це не вони? Рецепт зверху
дамаБезСобачки 27 марта в 21:41
Ответ дляСвезло так свезло
Зараз я Вам знайду фото його зсередини. Це як не зовсім зефір, як же його описати. Це як желатин, білок, пудра. Щось таке. Тільки пропорції не ясні 🤭
В інтернеті їх купа, щойно глянула
Сусідка зверху 27 марта в 21:42
Ответ дляУраганнаЯ
Можна рецепт детальніше ?
Не має рецепту. Просто змішувати щоб можна було ліпити