Конфиденциальность• 08 марта 2024
Пам’ятаєте мої джинси Массімо? Пайпал повернув мені кошти.
Я ж казала що я не дура. Відкрила кейс на Пайпал на суму 60€, де вартість джинсів 49.95 і 10€ доставка в Україну. Прийшла відповідь що продавець погоджується повернути кошти якщо я поверну товар. Відправила дрібпак в Іспанію. Оскільки дрібпаки вручаються під підпис посилка не була доставлена, досі лежить на відділенні(повідомила про це Пайпал) і підозрюю що повернеться назад. Пайпал повернув мені кошти.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3464143-2
Пукимончиг• 08 марта 2024
Боже, дякую Вам! Бо в мене душа боліла, як Ви там, чи повернули кошти. Ну все, найкращий подарунок. Дякую за тему, що повідомили!
Алгонавт• 08 марта 2024
Поздравляю! Здорово, когда всё получается! И спасибо, что поделились, кто-то тоже на вашем примере решится заморочиться с возвратом, а не положит в шкаф мёртвым грузом неудачную покупку. Вы молодец!
Iro4ka2010• 08 марта 2024
Автор, вы молодец, а мої джинси Massimo лежать мертвим вантажем. Теж прийшли браковані. Не зовсім зрозуміла алгоритм дії, наприклад : якою поштою ви відправили в Іспанію?, на яку адресу? Оплата с сайта була через Пайпал,чі карту? Як що є можливість , напишіть в лічку. Дякую.