Околовита• 08 марта 2024
Оце сіла ввечері і розстроїлась. Поплакати чи шо...
16 років замужем. Чоловікові 48, ніколи особливо романтиком не був. Він скоріше реаліст прагматик. "Хозяйський"- як він каже. Має бізнес, у нас 3 дітей, будинок, квартира, 2 машини, ну все ок. Грошей на сім´ю не жаліє, прекрасний батько. Ні в чому такому не був замічений, мене любить поважає і тд
А сьогодні подарував 7 тюльпанів......
Сіла оце , полистала інстаграм, і саме менше найшла у когось букет 11шт
А у мене 7....
І все
Більше нічого!
Він каже просто- ну шо тобі треба, все купимо. Ну все купує, гроші дає..
А сюрприз??
А просто подарунок?
Шо мені робити
А сьогодні подарував 7 тюльпанів......
А у мене 7....
І все
Більше нічого!
А сюрприз??
А просто подарунок?
Шо мені робити
Скромняшка• 08 марта 2024
У меня пять тюльпанов. Пойти вазу на голову мужу одеть, если это его единственный ’косяк’?))
Черговий по кухні• 08 марта 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
1000 тюльпанів і Ваш чоловік мій 😉
З чого ви взяли що я заміжня?
ПолБатона• 08 марта 2024
Мені минулих вихідних купив пальто max mara і куртку із королівського пітона. Сьогодні не приніс ні квітів ні подарунка. Мені теж розлучитися? Ви дивна, автор. Або вам зайнятись нічим просто
ЛюбимаЯНЬ• 08 марта 2024
Цените то что есть
У меня вообще ничего...
.... пришёл с бутылкой водки и солёной соломкой (я алкоголь не пью, соломку не ем)
У меня вообще ничего...
Околовита
• 08 марта 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Дарую 500 тюльпанів і забираю. Пишіть адресу куди виїжджать.
Капец дівчата, ви шо.
Аукціон тут вже якийсь)))
Нє
Не віддам)
Аукціон тут вже якийсь)))
Нє
Не віддам)
Просто звязда• 08 марта 2024
Ответ дляМорковку дай
Разводиться конечно
И адрессок хозяйственного скинуть. А то как раз лампочка перегорела)))
Вот Она Я• 08 марта 2024
Разом з вами поплакати? мій букетик 5 штук і щось він до вечора ’втомився’
зовсім не істаграмний.
Заміжня 24 роки.
Оябунчик• 08 марта 2024
Еб… у людей проблемы 😁
Мне мой тоже 7 тюльпанов подарил , и всего 3 к гривен , любовник флакон душков любимых за 5к … но я это все в инстаграм не выставляю , напуркуа???
ОдинРазНадетое• 08 марта 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
З чого ви взяли що я заміжня?
Це я автору писала ,а не Вам
Апрель Ивановна• 08 марта 2024
Слушала гороскоп. 12 числа мужчины станут пощедрее. Сегодня якобы планеты так стоят, что мужчины жлобоваты. Мой денег дал, вместе с конфетами. И так и сказал, зажлобил на букет. Лучше денег дам купи себе что хочешь.
При чем цветы у нас дома очень часто, почти постоянно. Как-то приучила, он идёт домой через цветочный ларёк и часто покупает. Но…не сегодня)
А що таке?• 08 марта 2024
Ответ дляЭт вернячОк
Мій першого березня машину з Німеччини для мене привіз. Це можна вважати подарунком чи ні ?
Ауді 2020 року
Нізя. То було 1. А сьогодні 8, і ви за відсутність подарунка мали виїдати йому мозок кавовою ложечкою
Аннуитет• 08 марта 2024
Ответ дляОябунчик
Еб… у людей проблемы 😁
бо не хочете палитись, що маєте коханця?)
Оябунчик• 08 марта 2024
Ответ дляПолБатона
Ого вы модна 😂
Эт вернячОк• 08 марта 2024
Ответ дляА що таке?
Сьогодні зареєструвала в мрео, тобто стала власницею.
Просто звязда• 08 марта 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Ну так понятно. Сегодня все стоит в 3 раза дороже. Просто потому что
ПолБатона• 08 марта 2024
Ответ дляОябунчик
Ого вы модна 😂
Нічого я не модна, просто вдягнути не було шо🤷♀️
Эт вернячОк• 08 марта 2024
Ответ дляПолБатона
Пітон можливо теж хотів пітониху привітати, а ви
Черговий по кухні• 08 марта 2024
Ответ дляОколовита
Капец дівчата, ви шо.
Аукціон тут вже якийсь)))
Нє
Не віддам)
Аукціон тут вже якийсь)))
Нє
Не віддам)
Так чого жалієтесь? Гроші дає, купіть собі сюрприз і радійте, що він з вами.
ПолБатона• 08 марта 2024
Ответ дляЭт вернячОк
Самі- то зрозуміли, що написали?🙄
Джавеліна• 08 марта 2024
Ответ дляПолБатона
Покажите куртку.
Хочу барабульки• 08 марта 2024
Ответ дляОколовита
Капец дівчата, ви шо.
Аукціон тут вже якийсь)))
Нє
Не віддам)
Аукціон тут вже якийсь)))
Нє
Не віддам)
Ну то не страдайте хернёй
РокерША• 08 марта 2024
Ответ дляОябунчик
Еб… у людей проблемы 😁
Просто ваш чоловік знає, що дружина шалава, тому і 7 тюльпанів тільки.
Эт вернячОк• 08 марта 2024
Ответ дляПолБатона
Самі- то зрозуміли, що написали?🙄
Зрозуміла, а вам важко?
ЯспАкойнаЯ• 08 марта 2024
Та ну нахрєн...
Сьогодні 3 нещасні тюльпанчика 400 грн. Миколаїв.
Мені цілком достатньо того, що мені дарують квіти і милі дрібниці в звичайні дні, а збагачувати ох***ших квіткарів я не хочу, тож сама сказала квіти не дарувати.
І ви, авторко, таки не гнівіть Бога, дівчата правильно пишуть - біля вас сидить, не на нулі, живий-здоровий, що вам ще треба?
А що таке?• 08 марта 2024
Ответ дляПолБатона
Пітончика шкода...