Оскорбляю всячески• 09 марта 2024
Шукаю худі 100% котон для колективу.
Дівчата , треба ваша допомога. Шукаю худі без надписів і футболки 100% котон, худі без утеплення. Але нюанс в тому, що треба для всього колективу. Це біля 40 наборів. Кольори, які можуть бути: темно-коричневий, бежевий і темно-фіолетовий, кольори землі. В подальшому буде наноситись вишивка і лого. По якості 100% котон знайшла тільки Н&М, але не всі розміри є. В Некст тільки з утепленням худі, склад 80/20 котон/поліестр. Резервд, хаус, кроп нічого немає. Сінсей погана якість. Буду дуже вдячна за поради
Одна_на_всей_планете• 09 марта 2024
У фрут оф зе лум вроде есть варианты со 100% коттоном, но и качество соответствует цене
Вільний митець• 09 марта 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Не такие уж они и дешевые...
Примарочка• 09 марта 2024
В Cotton должны быть однотонные, но я не знаю, есть ли у них интернет магазин
Парасюха• 09 марта 2024
100% котон досить швидко втратить вигляд.
Якщо вмієте замовляти з таобао, там можна знайти досить непогані худі за адекватні гроші.
Оскорбляю всячески
• 09 марта 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Дякую, але якість погана. Не подобається
Оскорбляю всячески
• 09 марта 2024
Ответ дляПарасюха
Ідеально підходить НМ, проте немає в наявності Л розміру і хл, вони ходовими будуть. Головне, щоб були без флісу всередині
Оскорбляю всячески
• 09 марта 2024
Амелі на мілені• 09 марта 2024
Може хто на замовлення вам пошиє? 40 наборів. Потрібно виловити і розміри, і велику кількість в наявності. На мою думку, це нереально.
Оскорбляю всячески
• 09 марта 2024
Ответ дляПримарочка
Де є реальні магазини? Може фейсбук, інста?
Оскорбляю всячески
• 09 марта 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Ви думаєте, пройдемо по ціні? Я в обласному центрі, 1300грн на худі маю бюджет + вишивка 350грн
Комиссия50%• 09 марта 2024
Делать заказ у фирм которые занимаются корпоративным мерчем.
Часто хорошее качество плюс сделают лого и вышивку что нужно.
Оскорбляю всячески
• 09 марта 2024
Ответ дляКомиссия50%
Можете когось порадити? В листопаді у місцевого підрядника замовляли, то не та якість зовсім була. Задача стоїть така, що наче і кошти виділяються, проте очікуємо достойну якість, не базарний варіант.
Амелі на мілені• 09 марта 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Спитайте у групах свого міста. Хто шиє поцікавтеся, відгуки, їхні роботи. Моя донька займається танцями, в колективі є швея, знімає мірки, бо усі діти різні і шиє під кожного.
Володарка мрій• 09 марта 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
@v.olya_brand
В інстаграмі. По ціні впишетесь і відшиє вам любу кількість, любого кольору і любою вишивкою
Оскорбляю всячески
• 09 марта 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Sol’s на розетці, будь які розміри
Дякую, подивлюсь
Оскорбляю всячески
• 09 марта 2024
Ответ дляВолодарка мрій
@v.olya_brand
Дякую
Свекруховна• 09 марта 2024
Зверніть до фірм, які займаються сувеніркою, вони вам запропонують будь-які кольори, кількість і якість, і лого нанесуть. Напаркуа, ускладнювати собі задачу, шукаючи окремо худі, окремо вишивку?
Свекруховна• 09 марта 2024
Восени сину в ліцей замовляли: 32 худі+28 футболок - 21 тис, друк на них - 2800 грн.
Якість більш ніж, для цих цілей. Носить майже щодня вже 3 місяці.
Комиссия50%• 09 марта 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Ohuenocom в инсте
ВсеПроВсехЗнаю• 09 марта 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Push_wear_ua в інсті але там здається жіночі тільки шиють, попитайте
Оскорбляю всячески
• 09 марта 2024
Ответ дляСвекруховна
Супер
Оскорбляю всячески
• 09 марта 2024
Ответ дляТоня Тар
купите в Британии
Ці і в Польші є, вони з флісом всередині, а моє посилання 100% котон, вже замовляли директору на подарунок.
месяцкие• 09 марта 2024
посмотрите в интернете Лежебока - они делают всякие подушки для беременных. в Виннице кажется находятся (на сайте должны быть контакты по опту)
но у них есть цех, где они и спорт костюмы шьют. я просто не знаю их бренд по одежде
по месту вы можете новой почтой образец заказать например
Оскорбляю всячески
• 09 марта 2024
Ответ длямесяцкие
Дякую, всі дівчата дуже допомогли мені. Є чим зайнятися як то кажуть
Примарочка• 09 марта 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
В Лавине есть, если вы в Киеве