мульти1• 09 марта 2024

Як думаєте чи відмінять пенсії для пенсіонерів?

Не майбутніх, а теперішніх
DianaDee• 09 марта 2024
Ответ дляБессмертный пони
То есть , голод 32 - 33 устроил Обама . Интересно девки пляшут .
Звісно,
Чоловіків не випускає за кордон і вважає людей за бидло теж Обама

автор мульти1 • 09 марта 2024
Ответ дляnasa 1976
Ну может вам и не отменили.
А моей семье отменили.
Муж пенсионер.
Есть ребенок 11 лет, ездит в сельскую школу.
Я не работаю,так как работы нет в селе.Поехала в центр занятости,на учёт не ставят,сказали,ищите работу, работайте, только где не сказали.
На этом сказочке конец,а кто слушал молодец!!
А через дію можна ж стати
owl62• 09 марта 2024
Ответ дляenglish book
З голоду не помирав без пенсії!Річ про відсутність пенсії!
До чого тут Голодомор? Якби у вас була пенсія в Голодомор, то вас би це врятувало?
А з якого року в СРСР почали платити пенсії?
english book• 09 марта 2024
Ответ дляowl62
3 1964 закон, а виплаты почалися з 65го.Але тут пишуть що не всім одночасно.
owl62• 09 марта 2024
Ответ дляenglish book
Ну от бачите. Думаю що багато залежало від колгоспу,і розташування села.В нас сусідка самотня отримувала допомогу від колгоспу-досить мінімальну. Ні дня не працювала, дітей не мала.’На хліб’ отримувала, як вона казала. Ми, як сусіди її іноді звали на обід чи вечерю. Я сама їй молоко малою носила, чи пиріжки. Але звісно не всім щастило. Та поміч була досить незначною. Тільки щоб поїсти.
Прабабуся моя вже отримала пенсію перед смертю, а так була повністю залежна від дітей. Колгосп це бачив, тому взагалі ніяк не допомогав.
Ще в нас була така штука, коли підселяли до старих одиноких людей, вчителів з міста, або ще когось не місцевого. За догляд над старими вони потім лишалися в тій хаті. Але ж і тут, обирали лише більш менш гарні хати. До халуп бажаючи не було.
Були бажаючі і на халупи. На їх місці можна було побудувати гарний будинок і колгосп би допоміг, але це було в кінці 70-х
owl62• 09 марта 2024
Ответ дляБессмертный пони
В селі ж не було багатоповерхівок, щоб туди зайти у під*їзд і далі самі знаєте про Обаму
english book• 09 марта 2024
Ответ дляowl62
Так, залежало від села. В мене в Київській області, то майже все було зайняте, незалежно від стану. А от в Рівненський на хуторах то там і досі є що в землю вже майже вросли. Роботи немає, до міста далеко. Ні тоді вони нормально не жили, ні зараз.
owl62• 09 марта 2024
Ответ дляenglish book
Це зовсім інша тема. У автора інше питання було. На нього я і відповідала.
Думаю всюди однаково. Землю забирали і поділили. В мене прапрадід був з Болгарії, купив землю під Києвом. Після революції її забрали, лише лишили найкращий шматок для його сім´ї. Частину обладнання примусово-добровільно передав у колгосп. До речі тому моя прабабуся і не працювала. Казала що в мене Совети відібрали, то на них працювати не буду.
І їх не вислали до сибіру, як куркулів?
owl62• 09 марта 2024
Ответ дляenglish book
Значить в 1933 році ще ніяких пенсій не було

RaminaSonne• 09 марта 2024
Ответ длязорi
и поменьше заводов под сладкие орешки клепать в войну
За флуд і спам у бан ботяру навіжену
english book• 09 марта 2024
Ответ дляowl62
І їх не вислали до сибіру, як куркулів?
Ні, це мабуть вже від місцевої влади і якихось обставин залежало. А може допомогло що дядьки пішли у колгосп працювати,і були двоє військових у сім´ї.
english book• 09 марта 2024
Ответ дляowl62
Тоді по іншому працювало. В принципі як і зараз. Не хочеш працювати-чимось займався і забезпечуй себе сам.Або якесь ремесло, або з хазяйства копійку маєш.Люди ж століттями без пенсій жили, пристосовуватися до обставин. Розуміли що будеш нездатний працювати, то треба щоб хтось доглянув. Чи родичі, чи чужі.
1933 рік то штучно створені обставини,там би ніяка пенсія не допомогла.
Зараз от наче і цивілізованої все, і пенсії отримують. Але знаю два випадки, коли люди померли вдома. Це жах, але просто ні до кого не звернулись, не могли вже самі себе забезпечити фізично (пенсії нормальні були), опікунів не бажали, і тихо померли на ліжку. Сусідам байдуже було, в них свої проблеми.
Колючая Роза• 09 марта 2024
я на свою пенсію не розраховую....та навіть якщо і буде, то яка? копійки...краще буду відкладати
Иошши• 10 марта 2024
Нет, зеленая шобла себя отменит уже скоро. Все будет хорошо с пенсиями