мульти1• 09 марта 2024

Як думаєте чи відмінять пенсії для пенсіонерів?

Не майбутніх, а теперішніх
english book• 09 марта 2024
Маю надію що ми підемо в напрямку цивілізованих країн. Там є певні великі бюджетоутворюючи підприємства та галузі , з податків яких платять пенсії та інші соціальні виплати. Вони належать державі або повністю, або значною мірою.
Ну й само собою треба розвивати економіку. Те що нищилося 30 років не повернути, але Україна все одно може стати міцним середняком. Потенціал в нас є.

DianaDee• 09 марта 2024
Ответ дляTammy21
Ок. По трупам у вас яка пропозиція буде? По комунікації з західними партнерами?
Західні партнери тільки порадіють такому розвороту сюжету 🍿 🍿
Де ще побачиш таке шоу
Tammy21• 09 марта 2024
Ответ дляDianaDee
Де ще побачиш таке шоу
Я просто сподіваюся, що ви стебетесь зараз. Ці криваві фантазії взагалі не мають ніякого відношення до реальності.
amoa• 09 марта 2024
Ответ дляenglish book
Не слухайте дурниць. Мінімальна буде кожному. Це було навіть за часів СРСР. Спочатку дійсно не платили непрацюючим ні дня, а потім почали платити мінімально.
Я розумію що нам далеко до деяких країн, але ми й не бананова республіка.
За часів СРСР пенсіонери з села почали отримувати пенсію в 70 роки. А до того вони не мали нічого і мусили працювати в колгоспі за трудодні.
Remensa• 09 марта 2024
Скільки вам платять за тему?
Tammy21• 09 марта 2024
Ответ дляenglish book
А в яких саме країнах ’певні великі’, а не бізнес та пересічні громадяни, які можуть і вміють в страхову систему забезпечують виплати пенсіонерам?
TANYA 0 0 0 0• 09 марта 2024
Все може бути, всі кричать, що грошей не має, можливо будуть затримки, але гроші виділяють на різну фіг..ню і безкінечні реформи. Їдемо на Євробачення , виділяємо гроші на нікому не потрібні фільми, бруківку.
TANYA 0 0 0 0• 09 марта 2024
Ответ дляenglish book
Потенціал в нас був.
english book• 09 марта 2024
Ответ дляamoa
Грошами з 1965 року. А до того колгосп їм давав зерно, виділяв пайки малозабезпеченим. З голоду не помирали точно.
Щоб отримувати живі гроші, їздили торгувати в район або місто, продавали молоко та інше всіляким заготконторам. Там було багато різних шляхів отримати живу копійку.
Я ще й про те, що згодом почали отримувати пенсію мінімальну всі, навіть хто ні дня не працював в колгоспі.

TANYA 0 0 0 0• 09 марта 2024
Ответ дляenglish book
Вас послухати, то так добре жилось.)
Не забудьте, що була стаття за спекулянство, ще до району доїхати треба і мати чим, маршрутки не ходили), а в робочий день також не можливо
nabludatel• 09 марта 2024
Ответ длямульти1
ВПО теж відмінили
Не відмінили
amoa• 09 марта 2024
Ответ дляenglish book
З 65 року почали але не всім одразу. До деяких регіонів це дійшло років через 10. І ви вважаєте нормальним пенсіонерам пахати і возити продавати зерно чи вирощені продукти щоб вижити?
english book• 09 марта 2024
Ответ дляTammy21
В європейських. Колись вивчали в інституті структуру соціального захисту, і схему за якою побудована соціальна система.
Це підприємства енергетики, хімічної галузі, електроніки... в кожної країни свій пул таких підприємств.
english book• 09 марта 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Вас послухати, то так добре жилось.)
Не добре, але з голоду ніхто не вмирав. Колгосп допомагав.
amoa• 09 марта 2024
Ответ дляenglish book
Ви теоретик чи ваші бабусі жили в селі і буди задоволені?
Tammy21• 09 марта 2024
Ответ дляenglish book
Цікаво. Дякую! Закину в збереженні, може колись буде час та натхнення, подивлюся.
TANYA 0 0 0 0• 09 марта 2024
Ответ дляenglish book
Да, допомагав тим хто в 60-х живим залишився після війни і голодоморів.
DianaDee• 09 марта 2024
Ответ дляTammy21
Ви почали про трупи, а криваві фантазії в мене?
Tammy21• 09 марта 2024
Ответ дляDianaDee
Я написала про трупи як пояснення чому цього не буде, ви ж почали розвивати темку в інший бік. Ви дійсно вважаєте що отой ейджистський геноцид реальний в Україні?

owl62• 09 марта 2024
Ответ дляPeres Lal
Отменить не отменят, но задержки могут быть, в случае нехватки финансирования. Или печатный станок включат, но тогда инфляция скаканет.
В 2022 году планировали всем платить минимальную пенсию, а остальное когда-нибудь потом. И сейчас такое может быть
owl62• 09 марта 2024
Ответ длязорi
да.еще по органу на продажу вырезать начнут.закон приняли
У пенсионеров?
DianaDee• 09 марта 2024
Ответ дляTammy21
Я вважаю, що будь який геноцид в Україні з боку влади не починається без дозволу на те західних партнерів
english book• 09 марта 2024
Ответ дляamoa
Ненормально. Я просто кажу як було. Країна розвивалася, багатіла, з´являлися додаткові можливості соціального забезпечення.
А до того люди жили за старою схемою. В місті за гроші, а в селі - на базар, і теж будуть гроші.
А за трудодні отримували зерно, ділянки під викос, свиней, трактори на оранку, та інше. Така система була перед тим, як почали працювати вже за гроші.
owl62• 09 марта 2024
Ответ длязорi
и поменьше заводов под сладкие орешки клепать в войну
Вам отказали в долевом участии?
Peres Lal• 09 марта 2024
Ответ дляowl62
Судя по финансированию Евровиденья, строительства дорог и развязок, денег в стане валом. Хотя, это могут быть не те деньги, которые должны быть как другие деньги (тут только политические эксперты могут разобраться, чем в одной казне, одни деньги отличаются от других денег). Поэтому, не исключено, что на дороги и сериалы деньги будут, а на пенсии - нет.
owl62• 09 марта 2024
Ответ дляamoa
Чому ж? Отримували колгоспну пенсію -17 рублів. У бабусі така була
Tammy21• 09 марта 2024
Ответ дляDianaDee
Як цікаво. І що багато геноцидів ’з боку влади’ вже бачили?
english book• 09 марта 2024
Ответ дляamoa
Звичайно що жили, деякі досі живі. Річ не про задоволення зовсім, а про те як люди жили до 1965 року.
Svetrise• 09 марта 2024
Ответ дляamoa
Загиблі це нинішні платників податків які мали б утримувати нинішніх пенсіонерів.
да, все верно + это плательщики пенсионного фонда, которые не получат уже свои выплаты в будущем в виде пенсий.
Peres Lal• 09 марта 2024
Ответ дляowl62
Вам отказали в долевом участии?
У Маньки порох денег занял на развитие Рошена. Рошен развил, а долг не возвращает. И теперь Манька не может выкупить вторую сторону улицы от своего дома и до горизонта.