мульти1• 09 марта 2024

Як думаєте чи відмінять пенсії для пенсіонерів?

Не майбутніх, а теперішніх
TANYA 0 0 0 0• 09 марта 2024
Ответ дляenglish book
Ненормально. Я просто кажу як було. Країна розвивалася, багатіла, з´являлися додаткові можливості соціального забезпечення.
А до того люди жили за старою схемою. В місті за гроші, а в селі - на базар, і теж будуть гроші.
А за трудодні отримували зерно, ділянки під викос, свиней, трактори на оранку, та інше. Така система була перед тим, як почали працювати вже за гроші.
Ви це в книжках прочитали, чи можливо виросли в селі і вам бабуся розповідала? Бо мої діди і баби той період згадувати дуже погано, не таке то щастя було, і не так легко як ви це описуєте

nabludatel• 09 марта 2024
Ответ дляenglish book
Не добре, але з голоду ніхто не вмирав. Колгосп допомагав.
Та ви що?
А про Голодомори ви забули?
Коли померли мільйони.
owl62• 09 марта 2024
Ответ дляenglish book
За 1933 рік забули?
DianaDee• 09 марта 2024
Ответ дляTammy21
Як цікаво. І що багато геноцидів ’з боку влади’ вже бачили?
Достатньо, щоб вважати дії влади злочином проти народу
Tammy21• 09 марта 2024
Ответ дляDianaDee
Які конкретно дії ви вважаєте злочином і за якими критеріями ви оцінюєте їх як геноцид?
owl62• 09 марта 2024
Ответ дляPeres Lal
Судя по финансированию Евровиденья, строительства дорог и развязок, денег в стане валом. Хотя, это могут быть не те деньги, которые должны быть как другие деньги (тут только политические эксперты могут разобраться, чем в одной казне, одни деньги отличаются от других денег). Поэтому, не исключено, что на дороги и сериалы деньги будут, а на пенсии - нет.
Да, пиплу расскажут о разньіх статтьях бюджета
TANYA 0 0 0 0• 09 марта 2024
Ответ дляenglish book
Звичайно що жили, деякі досі живі. Річ не про задоволення зовсім, а про те як люди жили до 1965 року.
Тоді чому система перейшла на оплату грошима??? Тому що це утопія
nabludatel• 09 марта 2024
Ответ дляenglish book
До 70-го року за трудодні не отримували НІЧОГО. Було рабство. Відроби в колгоспі, а потім працював вдома, щоб з голоду не померти.
nabludatel• 09 марта 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
То вона в рашистського підручника цитату написала. І з голоду ніхто не помирав, і Голодоморів не було. Ага.

Иошши• 09 марта 2024
Ответ длязорi
да.еще по органу на продажу вырезать начнут.закон приняли
В конце 21 года
TANYA 0 0 0 0• 09 марта 2024
Ответ дляnabludatel
І ще з дому здавали на колгосп яйця, якщо були кури, якщо тримали свиню, то здавали шкіру на чоботи і ще багато чого.
english book• 09 марта 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Я застала прадіда і двох прабабусь. Ніхто не казав що було легко, особливо війна і голодомор, але жили, по четверо дітей виростили. Про те що ’зараз дуже добре’ казали у другій половині 70-х.Це їм здавався найкращий час за все їх життя.
english book• 09 марта 2024
Ответ дляnabludatel
Та ви що?
А про Голодомори ви забули?
Коли померли мільйони.
До чого тут Голодомор і пенсії?
Я зовсім про інші роки казала. А Голодомор так, і війна.
В Голодомор померло 157 людей з нашого села. Було 800+дворів.
english book• 09 марта 2024
Ответ дляowl62
За 1933 рік забули?
Ніхто не забув, але мова про інші роки.
TANYA 0 0 0 0• 09 марта 2024
Ответ дляenglish book
Тоді для чого ви підняли тему, що ’так добре було колгосп допомагав’. ? Що люди без грошей могли вижити? Могли но ціною здоров´я і важкою працею і життів.
english book• 09 марта 2024
Ответ дляnabludatel
Я не знаю. Можливо у вас був бідний колгосп, чи ще щось. В нас були збори, і ділили залишки на всіх. Були певні обов´язки перед державою, а залишки ділилися між колгоспниками.
Зерно, уголь, ділянки в полі в нас у селі давали. Молодь, яка їхала в Київ навчатися, колгосп забезпечував грошима. Звичайно що то недобре було, але ж не їхав ніхто у лаптях на навчання. Всім колгоспом збирали. В мене так дядьки вивчилися.
english book• 09 марта 2024
Ответ дляnabludatel
Де я таке писала?)))
nabludatel• 09 марта 2024
Ответ дляenglish book
До чого тут Голодомор і пенсії?
Ваша цитата: ’Грошами з 1965 року. А до того колгосп їм давав зерно, виділяв пайки малозабезпеченим. З голоду не помирали точно.’
Ви написали, що ніхто не помирав з голоду до 1965 року. Це брехня. Бо всі українці пам´ятають Голодомори. І рабське життя селян теж. Мій батько родом із села. Сім´я його мами померла в голод 1946. Нічого їсти було. Її брати ловили в полях мишей і потім їх їли. І такою мишею отруїлися. А моєму батькові, який вчився майже відмінно не дав директор школи харектеристику для вступу до інституту. Без неї вступити неможна було. Життя в селі за совка було рабством.
nasa 1976• 09 марта 2024
Ответ дляnabludatel
Не відмінили
Ну может вам и не отменили.
А моей семье отменили.
Муж пенсионер.
Есть ребенок 11 лет, ездит в сельскую школу.
Я не работаю,так как работы нет в селе.Поехала в центр занятости,на учёт не ставят,сказали,ищите работу, работайте, только где не сказали.
На этом сказочке конец,а кто слушал молодец!!

english book• 09 марта 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Моя відповідь була про пенсії і відмову в подальшому від пенсійного забезпечення. І тільки про це.
Люди починають читати чи задом наперед, чи впоперек, вмикають фантазії про ’щасливе’ життя, відсутність голодомору, бідності у повоєнні роки, про те що я не писала і не згадувала.
nabludatel• 09 марта 2024
Ответ дляenglish book
Ви написали, що ніхто з голоду не помирав. Це цинічна брехня.
english book• 09 марта 2024
Ответ дляnabludatel
Не помирав з голоду без пенсії. Вы розумієте різницю?
Мова йшла виключно про пенсії.
До чого тут Голодомор, війна?
english book• 09 марта 2024
Ответ дляnabludatel
З голоду не помирав без пенсії!Річ про відсутність пенсії!
До чого тут Голодомор? Якби у вас була пенсія в Голодомор, то вас би це врятувало?
nabludatel• 09 марта 2024
Ответ дляenglish book
Помирали. Бо за совка в колгоспі коли людина вже не могла працювати, то могла розраховувати або на дітей, або на небайдужих сусідів.
TANYA 0 0 0 0• 09 марта 2024
Ответ дляenglish book
То напишіть як ті колгоспи створювали, якою ціною, звідки колгосп взяв своє майно, обладнання для обробки землі.
english book• 09 марта 2024
Ответ дляnabludatel
Ну от бачите. Думаю що багато залежало від колгоспу,і розташування села.В нас сусідка самотня отримувала допомогу від колгоспу-досить мінімальну. Ні дня не працювала, дітей не мала.’На хліб’ отримувала, як вона казала. Ми, як сусіди її іноді звали на обід чи вечерю. Я сама їй молоко малою носила, чи пиріжки. Але звісно не всім щастило. Та поміч була досить незначною. Тільки щоб поїсти.
Прабабуся моя вже отримала пенсію перед смертю, а так була повністю залежна від дітей. Колгосп це бачив, тому взагалі ніяк не допомогав.
Ще в нас була така штука, коли підселяли до старих одиноких людей, вчителів з міста, або ще когось не місцевого. За догляд над старими вони потім лишалися в тій хаті. Але ж і тут, обирали лише більш менш гарні хати. До халуп бажаючи не було.
TANYA 0 0 0 0• 09 марта 2024
Ответ дляenglish book
Скільки вам років , що ви пам´ятаєте як добре було в колгоспі в 60-х.?
Бессмертный пони• 09 марта 2024
Ответ дляDianaDee
Я вважаю, що будь який геноцид в Україні з боку влади не починається без дозволу на те західних партнерів
То есть , голод 32 - 33 устроил Обама . Интересно девки пляшут .
english book• 09 марта 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Це зовсім інша тема. У автора інше питання було. На нього я і відповідала.
Думаю всюди однаково. Землю забирали і поділили. В мене прапрадід був з Болгарії, купив землю під Києвом. Після революції її забрали, лише лишили найкращий шматок для його сім´ї. Частину обладнання примусово-добровільно передав у колгосп. До речі тому моя прабабуся і не працювала. Казала що в мене Совети відібрали, то на них працювати не буду.
english book• 09 марта 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Я не можу пам´ятати те, чому не була свідком.Все з розповідей прабабусь, прадіда, бабусь, діда, дядьків. Остання бабуся померла в 2021році,на 97 році життя.
Я 72 року.