Муууумие• 09 марта 2024
Договір про нерозголошення при прийомі на роботу. Потрібна порада
При прийомі на роботу вимагають підписати договір про нерозголошення. Де купа пунктів, які можна прирівняти до розголошення і штраф 1 100000( мільйон з гаком) + неотриманий прибуток. Договір діє ще 5 років з моменту навіть звільнення
Мова йде не про якесь оборонне підприємство чи щось таке, а звичайний приватний навчальний заклад.
Я хотіла там працювати, але цей договір... Та людині можна приписати будь-яке розголошення.
Ищу Аленя• 09 марта 2024
Тепер залишилось уявити, що там таке діється, що аж такий договір придумали
Муууумие
• 09 марта 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Нафіг вам ці проблеми, автор?
Роботу хотіла додаткову
БезникаяЯ• 09 марта 2024
Ответ дляМуууумие
навчальні курси
Как они докажут разглашение?
Договор не должен противоречить законодательству
БезВзяток• 09 марта 2024
Я колись працювала в піцерії Челентано. Там сума була 50тис грн прописана, але це коли помаранчева революція була. Переживали щоб рецептуру не розголошували. Нікого не чіпали але ніхто і не відкрив конкурентний заклад.
Люблю порядок• 09 марта 2024
Ответ дляМуууумие
Роботу хотіла додаткову
ну если все так, как вы говорите, то работодатель - идиот
Муууумие
• 09 марта 2024
Ответ дляЛюблю порядок
так а какой совет вам нужен? собственно...
Наскільки це все законно. Як доказати розголошення ну і штраф мільйон...?
Усатая полосатая• 09 марта 2024
Ну это просто понты. Отсудить у вас миллион не реально. А договор о не разглашение во многих компаниях подписывают. Правда, без таких понтов.
Муууумие
• 09 марта 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Та отож
Люблю порядок• 09 марта 2024
Ответ дляМуууумие
что именно ’насколько законно’?
Слобожаночка• 09 марта 2024
У нас подписывают такой договор при приеме на работу. Куча бумаг, условий
В итоге нарушали много раз и никому ничего не было. Это какая то формальность хз для чего
english book• 09 марта 2024
Все що там прописано, не може суперечити чинному законодавству.
А написати можуть все що завгодно, його можна оскаржити. Стикалася з таким.
Усатая полосатая• 09 марта 2024
Ответ дляМуууумие
Та отож
Выглядит не солидно. Такое впечатление, что они всех соискателей считают не очень умными.
Біток чи ефір?• 09 марта 2024
Просто не сплетничайте о работе, учениках, коллегах и пр, ничего сложного нет
или вы знаете, что не удержитесь?
Потужна махіна• 09 марта 2024
Я працюю на великій фірмі з виробництва койчого ( не військова тематика), то також підписувала договір про нерозголошення. Ще у нас суворо заборонена фото і відео зйомка.
Янка-угомонись• 09 марта 2024
Подписывала. Честно, считаю что это формальность. Но я и не преследую ни каких целей )Работаю, фото и видео запрещено.
Тётя Хрюша• 09 марта 2024
Моя приватна компанія теж дає підписувати договір про нерозголошення співробітникам. Мене він теж спочатку лякав. Сказали це потрібно, оскільки матиму доступ до різних документів, корпоративної хмари тощо... Хоча як можна довести, що саме мною було розголошено якусь інформацію - не зрозуміло
Не цілуюсь з бодуна• 09 марта 2024
Тю. На кожному підприємстві є такі договори NDA називаються. Нічого в цьому такого немає. Тим паче, що Ви не написали, що в цьому договорі, а все інше здогадки інших.
Менше балаканини про колег, керівників, учнів і тіп-топ. Робота залишається на роботі, не несіть її додому чи кудись ще і буде спокійно.
Муууумие
• 09 марта 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
или вы знаете, что не удержитесь?
Ніхто цього не збирається робити, але там 30 пунктів, ледь не до того, що ніхто не має права зазирати у мій ноутбук, з якого я працюю.
А ноутбук домашній.
Та прям багіня• 09 марта 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Договор у нотариуса заверен?
А нотариус тут причем?
Муууумие
• 09 марта 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Працювати з дому.