Бюст Березуцкого• 09 марта 2024
Рекомендую фільми і серіали
З останнього, що подивилась нічого так: фільм ’Догмен’, ’Одна жизнь’, серіали ’ Единожды солгав ’, ’ Абсолютное зло’ і ’Шпионская бухта’.
Носки на подтяжках• 09 марта 2024
Догмен такая себе сказка от Бессона, всё остальное из списка, вообще, ни о чём, особенно, ’Единожды солгав’.
Бюст Березуцкого
• 09 марта 2024
Ответ длябювет_в_обед
А чому назви серіалів російською?
Вони російські?
Для легшого пошуку, бо для прикладу ’ Твоя перша остання брехня’ важче знаходиться для перегляду.
Поміркована думка• 09 марта 2024
Ответ длябювет_в_обед
А чому назви серіалів російською?
Вони російські?
Ця манічка скрізь шукати російський слід вже реально підбішує
Бюст Березуцкого
• 09 марта 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Це не шедеври, звичайно, але принаймі я не виключала в середині чи на початку серії. Бо ’Експати’ геть не зайшов, для прикладу.
Поміркована думка• 09 марта 2024
’Единожды солгав’ не сподобався зовсім. Із нових взагалі нічого не можу порекомендувати, тому передивляюсь старе-добре. Наразі це Дівчата Гілмор
Забрала і не сказала• 09 марта 2024
Ответ длябювет_в_обед
А чому назви серіалів російською?
Вони російські?
Крыша едет не спеша
Бюст Березуцкого
• 09 марта 2024
Ответ дляПтах_А
Цей серіал нещодавно дивилась, цікавий👍
Дякую Вам, сьогодні включу. Період такий, що треба хоч трохи переключитись, а то якесь геть депресивне загострення.
Поміркована думка• 09 марта 2024
Може це старість підходить? От реально із всього нового нічого не подобається так, щоб це потім передивляться.
ТихоЯ• 09 марта 2024
Ответ дляПоміркована думка
Залишенці, Бідолашні створіння - останні, які дуже сподобалися. Дивились?
Бюст Березуцкого
• 09 марта 2024
Ответ дляПоміркована думка
Я згідна з Вами, тому і написала ’нічого так’...Дещо починаю і виключаю, бо замість відволіктися, інші емоції починають пробуджуватись..
ГоловнаЯ• 09 марта 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
О, дякую, що нагадали, я ж чекала на нові серії Експатів і геть забула за нього, зараз додивлюся, мені зайшов
ТихоЯ• 09 марта 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Так вже в анотації до фільмів, які Ви вказали, вже написано, що це не веселе й не легке кіно. Одне про збочинця-робін Гуда, інше відома історія на реальних про хлопця, який дітей з окупації вивозив. Хопкінс, доречі, там як завжди на висоті
Бюст Березуцкого
• 09 марта 2024
Ответ дляТихоЯ
Я, чесно кажучи, ніколи не читаю опису і не дивлюсь трейлерів. Включаю по черзі новинки на сайті з +- нормальним рейтингом.
Любительшаурмы• 09 марта 2024
Рекомендую из новых Джентльмены(Гай Ричи)и Сегул(правда только три серии)
ТихоЯ• 09 марта 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Та ну) якщо хочеться легенького кіно, то краще прочитати перед просмотром))
Або, навіть, і відгук знайти.
Я вище порекомендувала гарні фільми. Перший дає такий же настрій та післясмак, як ’1+1’. Дуже якісне драмеді. Другий - такого ще не знімали, мені здається. Він або дуууууже сподобається, або відвірне)) Така собі ’Барбі’ для філософські налаштованих жінок) емансіпе, аж пре)
Або, навіть, і відгук знайти.
Бюст Березуцкого
• 09 марта 2024
Ответ дляЛюбительшаурмы
Дякую!
Бюст Березуцкого
• 09 марта 2024
Ответ дляТихоЯ
Або, навіть, і відгук знайти.
Дякую!
Лагшмивара• 09 марта 2024
Поки що нічого з нового не можу сприймати, можливо це вже старість. Фільми десь до 2010 можу дивитись.
Поміркована думка• 09 марта 2024
Ответ дляЛагшмивара
О, сестра))
Напланетянка• 10 марта 2024
Ответ дляЛюбительшаурмы
Новое?? 0😃😃🤣🤣🤣🤣
Любительшаурмы• 10 марта 2024
Ответ дляНапланетянка
Новое?? 0😃😃🤣🤣🤣🤣
Это сериал, а не фильм,премьера в марте.Так что новое.
Полюю на дрони• 11 марта 2024
Із останнього переглянутого можу радити серіали:
Неможливо повірити
Кардинал
Перевал
Неможливо повірити
Кардинал
Перевал