Карамелька• 10 марта 2024

Плаття на випускний 4 клас

Підкажіть будь ласка де можна подивитись плаття для дівчинки на випускний (офіційне частина). Тип одягу - святкові плаття
Дівчинка висока 158 см, і тендітно худенька
Те що хоче донька - білий або чорний колір без зайвих прикрас
Передивилась багато сайтів і ніде нічого не знаходжу, можливо знаєте де можна щось таке знайти
Дякую
Царевна_несушка• 10 марта 2024
На нексте смотрели?

Копирайторша• 10 марта 2024
На next. В нас теж цього року випуск 4 клас але навіть ніяких розмов не було ще
автор Карамелька • 10 марта 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
На нексте смотрели?
Зараз подивлюсь, дякую
КартаБезКомиссий• 10 марта 2024
Нічого собі - в 10 років 158
Маю сечі• 10 марта 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Нічого собі - в 10 років 158
Може старша. У нас другий клас і є декілька дітей, яким вже 10 років
автор Карамелька • 10 марта 2024
Ответ дляМаю сечі
Ні, така висока
Чумацький Шлях• 10 марта 2024
Ответ дляМаю сечі
Ого. Перший раз таке чую щоб 10 років в 2 класі було. Вони що в 8 років до школи пішли?
У мене донька зараз у 2 класі їй 7 років, її однокласникам по 7-8 років. Є декілька однокласників яким скоро буде 9, вони в 7 років до школи пішли.

Маю сечі• 10 марта 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Якщо зараз по 10, то мабуть у 8 пішли. Причин не знаю, але думаю, що все сподівались, що ’ну ось наступного року закінчиться карантин/війна’. Більшості дітей 7-8 років. В мій час також були діти в класі старші на два роки, в кожного свої причини.