Кіма кепка• 10 марта 2024

Як вам шоу "хто зверху"?

Мені попахує якимсь дегенірадство повним чесно кажучи, скільки фінансів пішло на це безглуздя,краще зсу допомоги на ці гроші
Безлім на все• 10 марта 2024
Аналогічна думка

Шальная коклетка• 10 марта 2024
Показуйте свій список покупок за останні 2 роки, а ми вирішимо, замість якого безглюздя краще б було допомогти ЗСУ.
автор Кіма кепка • 10 марта 2024
Ответ дляБезлім на все
Аналогічна думка
Притула більш менш розмовляє ну і Леся ,а от оці всі фріки по типу Настя каменських,Оля Полякова, російськомовні із дизелю шоу чоловіки то треш повний ,клоуни
автор Кіма кепка • 10 марта 2024
Ответ дляШальная коклетка
Це не такі масштаби витрати ,як на це фріковське та непотрібне шоу на нашому телебаченні
Кіна не буде• 10 марта 2024
Ответ дляКіма кепка
С Притулой снято ещё до полномасштабной.
Шальная коклетка• 10 марта 2024
Ответ дляКіма кепка
Це не Ваше телебачення, це приватна компанія, яка сама вирішить, на що їй витрачати свої фінанси. Ви б ці питання ставили державним організаціям та відомствам...
Масштаби не масштаби, а починати треба з себе, а не заглядати в чужі гаманці.
автор Кіма кепка • 10 марта 2024
Ответ дляКіна не буде
Є свіжі випуски

Малая еще та• 10 марта 2024
Ответ дляШальная коклетка
Автор теж наші податки витрачає?)
Капризуля• 10 марта 2024
Ответ дляМалая еще та
Автор теж наші податки витрачає?)
А яким чином ваші податки опиняються в бюджеті приватної компанії?
Сусановна• 10 марта 2024
Ответ дляКіма кепка
Це ж запрошені гості. Професійними мають бути лише ведучі. Бачила зо два випуски з Богданом і Лесею. До борщу піде. А більшого від подібних шоу я й не чекаю
Шальная коклетка• 10 марта 2024
Ответ дляМалая еще та
Автор теж наші податки витрачає?)
Які податки? Це приватна компанія, автор лізе в приватний чужий гаманець, але донатити особисто вважає веще свого достоїнства, бо не ті в неї масштаби
Глаголиця• 10 марта 2024
Днище для тупых
Бачу_майбутнє• 10 марта 2024
Ответ дляКіма кепка
Є свіжі випуски
Свіжі Притула не веде, програма знімається не на державні гроші, ще питання?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 10 марта 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
хто задонатив Притулі на недвігу в Канаді?
Якось так і живу• 10 марта 2024
Людина що пише ’дегенірадство’, береться оцінювати розважальні шоу та чиїсь мовні навики?)
автор Кіма кепка • 10 марта 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Ой
автор Кіма кепка • 10 марта 2024
Ответ дляШальная коклетка
Особисто доначу звісно ж
автор Кіма кепка • 10 марта 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Все