Не вмію заміряти• Изменено сегодня в 07:41
Готовність закордонного паспорта
Сказали відстежувати на сайті. Більше місяця-стаиус інформації не знайдено. Ви як відстежуєие? Ходила в паспортний, вона там щось покліпала очима, сказала такого не може бути, але не перевірила, тому що сайт не працював. Сказала прийдете ще через місяць.
Домашка• 2 часа назад
Дичь какая-то. Делают за 20 рабочих дней (т.е. минус выходные). 2 месяца явно перебор. Где такой маразм?
Не вмію заміряти
• 2 часа назад
Ответ дляДомашка
Хмельницький. У мене враження, що щось пішло не так і його і не робили. Але вона сказала чекати
Зяблик протестант• 2 часа назад
Ответ дляНе вмію заміряти
когда подавали?
А я нівроку• 2 часа назад
Букви серії спробуйте вводити не тільки латиницею а й кирилицею.
Також для перевірки можна ввести інший документ, який надавали при оформленні-наприклад, внутрішній паспорт.
Околовита• 2 часа назад
Як це не працював сайт? У Вас працював, а в поацівниці той самий сайт не працював?
Іноді Да• 1 час назад
В середині липня в міграційній казали, що зараз паспорти роблять із затримкою, термін 1.5-2 місяці фактично чекати.
Щодо статусу, пробуйте вводити серію паспорта різними буквами (англ, укр).
Стервочка• 55 минут назад
Ответ дляАшотакоя
Так писали вроде, разбили центр где изготавливают паспорта
Та вы шо... Хотела детям делать, три паспорта, в апреле 27 будут просрочены
Ашотакоя• 53 минуты назад
Ответ дляСтервочка
Делайте уже, как раз пару месяцев в запасе есть, запись на месяц и делать 2, так шо успеете
Стервочка• 17 минут назад
Ответ дляАшотакоя
Я не в Украине .. думала приехать на 3 недели на каникулы зимой и сделать...
РокерША• 6 минут назад
Ответ дляСтервочка
За 3 тижні можуть не встигнути, але можете спробувати замовити той, що за 7 днів. Я замовляла собі за 20 днів, вже місяць чекаю, але мене попередили, що будуть затримки. Київ