Княгиня пітьми• 11 марта 2024
ОСББ. Ваш досвід? Ваша думка?
Результат:
вже голосів:
35 (59.32%)
За
18 (30.51%)
Проти
6 (10.17%)
Не знаю
Соображалочка• 11 марта 2024
Я против
У нас есть ОСББ, в котором сидят 5 активистов и разводят такой срач, что по 1000 смс в день
Еще и стоит 1500 грн в месяц такое удовольствие
Кофе в лобби• 11 марта 2024
Дуже задоволена. Самі оперативно вирішуємо проблеми. Самі вирішуємо які послуги нам потрібно.
Танцепесенная• 11 марта 2024
Ответ дляКофе в лобби
Те ж саме.
Єдине, не встигли на програму утеплення.
Нога на ногу• 11 марта 2024
У мене в одному будинку ОСББ ще з тих часів, коли це було дуже непоширене явище. В іншому ось нарешті створили. Я обома руками за ОСББ. У нас реально кругом порядок, економія коштів і все йде на покращення умов. Перед цим наш будинок обслуговувала приватне жео, яке добряче кинуло мешканців ((
Кофе в лобби• 11 марта 2024
Ответ дляНиколай-b526
скопище балаболов с родствеенниками, не жалающих работать)))
Ви ж самі на загальних зборів собі обрали цих балаболів
AmazingLady• 11 марта 2024
Ответ дляКофе в лобби
Они могли быть против в меньшинстве
Кофе в лобби• 11 марта 2024
Ответ дляAmazingLady
Они могли быть против в меньшинстве
Зрозуміло. Значить більшість. Вирішило, а нащо нам нормальні умови коли можна обрати 5 балаболів
AmazingLady• 11 марта 2024
Ответ дляКофе в лобби
А они прям себя со всех сторон показали, как же
Николай-b526• 11 марта 2024
Ответ дляКофе в лобби
слава богу нет..успели одуматься...осбб организовали, кошторис не приняли.... так в воздухе и повисло... позаключали поподездно с УК... метут себе потихоньку да и ладно... бо там хотели и квартиры позабирать за долги и что б коммерческая недвижимость голосовала не метрами, а кол-м собственников)))
Кофе в лобби• 11 марта 2024
Розкажу за наш ОСББ.
Двічі на рік збираються загальні збори.
Зазвичай один раз це звіт, та обговорення організаційних питань
Один раз на рік, затвердження кошторису, вибори голови осмд, затвердженнЯ складу ревізійної комісії.
На загальних зборах ми обговорюємо кожен пункт кошторису.
Нам потрібен двірник і прибирання сходів?
Нам потрібен електрик?
Нам потрібен сантехнік?
Скільки разів на тиждень вивозити сміття.
Чи потрібна обробка підвалів від крис і комах.
Плюс затвердженого розмір щорічного внеску на екстрені ремонти загальних приміщень ( дах, підвал, підїзд)
ОСББ активно приймає участь в різних програмах від міської влади.
Двічі на рік збираються загальні збори.
Нам потрібен електрик?
Нам потрібен сантехнік?
Княгиня пітьми
• 11 марта 2024
Ответ дляСоображалочка
Я против
жах, так багато платити...
Княгиня пітьми
• 11 марта 2024
Ответ дляНога на ногу
як саме обібрало
Клептоманка• 11 марта 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
жах, так багато платити...
Так там квартира явно не однушка.
Княгиня пітьми
• 11 марта 2024
Ответ дляКофе в лобби
а їх напевно і не обирав ніхто, самі себе обрали
Нога на ногу• 11 марта 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
як саме обібрало
8 років не було прямих договорів, суми за воду й тепло йшли на їхні рахунки й далі не рухалися. Годували гарними обіцянками й набивали кишені
Княгиня пітьми
• 11 марта 2024
Ответ дляКофе в лобби
Розкажу за наш ОСББ.
Двічі на рік збираються загальні збори.
Нам потрібен електрик?
Нам потрібен сантехнік?
Двічі на рік збираються загальні збори.
Нам потрібен електрик?
Нам потрібен сантехнік?
а жек не міг приймати в тих програмах?
чому такі поблажки осбб
Княгиня пітьми
• 11 марта 2024
Ответ дляНога на ногу
а чим закінчилось то все
Клептоманка• 11 марта 2024
Я зам голови ОСББ. Якщо скажу, що створюйте, бо в нас змінилось законодавство в ЖКП, то ви все рівно знайдете відговорки.
Кофе в лобби• 11 марта 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Ви як сторона договору маєте право ознайомитись зі статутом, і попросити протокол збору жильців
Кили и Манджаро• 11 марта 2024
В общем и целом я за ОСББ - но все зависит от адекватности жильцов и наличия человека, который будет реально решать проблемы дома, а не просирать деньги куда попало. До фигища домов, которые окна в подъездах поменяли, цветочков/елочек вокруг насажали - а крыша и трубы как текли, так и текут. И денег нет.
Нога на ногу• 11 марта 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
а чим закінчилось то все
Судами, рахунками заарештованими, керівників розшукували. Добре, що з мешканців не відшкодовували усі ті борги
Кофе в лобби• 11 марта 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
а жек не міг приймати в тих програмах?
чому такі поблажки осбб
Я не знаю. Ми пішли з ЖЕКу десь в 2008 році.
До цього гроші шли невідомо куди.
Взяти якусь довідку в ЖЕК або залишити заявку, це наче я до когось о 4 ранку прийшла додому борща поїсти. Хамство, грубість.
Створили своє осмд. Першим ділом зробили нову проводку, каналізацію, дворнік дивить за порядком, поставили камери спостереження. Люба довідка чи заявка обробляються протягом одного робочого дня.
До цього гроші шли невідомо куди.
Сладкий лимончик• 11 марта 2024
Пока что лучше, чем городские обслуживающие компании, которые раз в год перекидывали наш дом на ’конкурента’, денег ни на что не было и ничего не делалось.
За полгода ОСББ организовало освещение во дворе (его не было); заменили проводку в нескольких подъездах и теперь ждём очереди для оставшихся; подали заявку на ремонт водопровода, впервые за много лет в доме не было проблем с отоплением (оказалось, что нужно было систему хорошо прочистить); дворник появился (от обслуживающей компании приходил раз в сезон); поставили одному из подъездов счётчик на тепло (оказалось, что его не было).
Но знаю, что есть и неудачные истории с ОСББ. Так что - кому как повезет.
Кофе в лобби• 11 марта 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
а жек не міг приймати в тих програмах?
чому такі поблажки осбб
Може і приймав дек участь в програмах. Але гроші всі випаровувались.
Телячі ніжноСті• 11 марта 2024
В будинку моїх батьків ОСББ утворили хз коли, точно ще до війни, тобто вже більше 10 років. Їх місто і будинок були одні з перших в Україні, експериментальні. Вони дуже задоволені. Навели лад в будинку так, як ніколи не було з моменту його побудови та здачі. Звісно, є незадоволені, є ті, хто не платять, періодично виникають скандали на пустому місці. Але в цілому плюсів значно більше, ніж мінусів. І, до речі, по оплаті також
Княгиня пітьми
• 11 марта 2024
Ответ дляНога на ногу
а до чого за воду і тепло їм йшли рахунки? хіба вони не окремо від осбб