11 марта в 14:15

Що можна самому побачити без авто із Трускавця? Які місця відвідати?

Обіцяла дитині придумати різні маршрути, щоб побачити більше міст та цікавих пам´яток. Знаю ж екскурсії, але хочеться ні від кого не залежить і гуляти самостійно. Куди можна самим без авто добратись з Трускавця і назад і що побачити? Меденичі знаю)
Ирина Веселуха 11 марта в 14:19
Я обожнюю Східницю. Дивлячись, скільки років дитині .
МояХатаЗкраю 11 марта в 14:20
я з Трускавця об*їздила з дитиною з 6 років все Прикарпаття і Закарпаття. Дитині цікаво буде на канатках. Там Краса.
Там же біля бювету екскурсії організовують. Яремче-Ворохта_Буковель.
Боржавські полонини...
Термальні води Закарпаття _Косино...наприклад. По монастирях не їдьте.Скукота.. А так екскурсії вигідно - привезли,відвезли,нагодували..Супер. Самому то не то. В Квітні варто відвідати Долину нарцисів біля Хуста. То шедевр
автор Крапипопка 11 марта в 14:23
Ответ дляИрина Веселуха
Я обожнюю Східницю. Дивлячись, скільки років дитині .
9. А що там можна подивитись і де погуляти? Жити будемо у Трускавці
автор Крапипопка 11 марта в 14:24
Ответ дляМояХатаЗкраю
я з Трускавця об*їздила з дитиною з 6 років все Прикарпаття і Закарпаття. Дитині цікаво буде на канатках. Там Краса.
Там же біля бювету екскурсії організовують. Яремче-Ворохта_Буковель.
Боржавські полонини...
Термальні води Закарпаття _Косино...наприклад. По монастирях не їдьте.Скукота.. А так екскурсії вигідно - привезли,відвезли,нагодували..Супер. Самому то не то. В Квітні варто відвідати Долину нарцисів біля Хуста. То шедевр
Закарпаття я вже все йому показала мабуть, минулого року об´їздили. Замки цікаво Львівщини, але екскурсія 12 годин,мабуть важко буде. А в Дрогобичі ви були?
МояХатаЗкраю 11 марта в 14:27
Ответ дляКрапипопка
Закарпаття я вже все йому показала мабуть, минулого року об´їздили. Замки цікаво Львівщини, але екскурсія 12 годин,мабуть важко буде. А в Дрогобичі ви були?
Була в Дрогобичі. Там нема що робити. Якщо замки, то Мукачево,Ужгород, замок сан.Карпати .. Краса справжня то Боржавські полонини,озеро Синевір,водоспад Шипіт..Буковель, Яремче.(який там базарчик місцевий)...!
Аристократка-тунеядка 11 марта в 14:30
Ответ дляМояХатаЗкраю
Була в Дрогобичі. Там нема що робити. Якщо замки, то Мукачево,Ужгород, замок сан.Карпати .. Краса справжня то Боржавські полонини,озеро Синевір,водоспад Шипіт..Буковель, Яремче.(який там базарчик місцевий)...!
И в дрогобыче есть что делать: старинная деревянная церковь, уникальный солевой завод, площадь рынок, рядом памятник и храм.
Автор, их того, что рядом, то дрогобыч, стрый, самбор, сходница, гуглите, это все старые города со своими историческими зданиями
автор Крапипопка 11 марта в 14:31
Ответ дляАристократка-тунеядка
И в дрогобыче есть что делать: старинная деревянная церковь, уникальный солевой завод, площадь рынок, рядом памятник и храм.
Автор, их того, что рядом, то дрогобыч, стрый, самбор, сходница, гуглите, это все старые города со своими историческими зданиями
Дякую, якби дізнатись чи ходять туди маршрутки. Таксі на крайній випадок
автор Крапипопка 11 марта в 14:32
Ответ дляМояХатаЗкраю
Була в Дрогобичі. Там нема що робити. Якщо замки, то Мукачево,Ужгород, замок сан.Карпати .. Краса справжня то Боржавські полонини,озеро Синевір,водоспад Шипіт..Буковель, Яремче.(який там базарчик місцевий)...!
Ці замки ми вже всі об´їздили, Паланок особливо сподобався. І водопади теж, і Яремче. Тому й шукаю щось нове і недалеко від місця де будемо.
МояХатаЗкраю 11 марта в 14:33
Ответ дляАристократка-тунеядка
И в дрогобыче есть что делать: старинная деревянная церковь, уникальный солевой завод, площадь рынок, рядом памятник и храм.
Автор, их того, что рядом, то дрогобыч, стрый, самбор, сходница, гуглите, это все старые города со своими историческими зданиями
ну блін..ну воно ніяке...сіре,нецікаве..навіщо дитині старі церкви?)..ви той завод бачили? руїни. Краса,то природа. Ви були на озері Синевір в горах? ото краса..який Дорогобич???він і поруч не валявся....Ну Східницею ще можна пройти. Але Буковель.Ворохта...моя дитина в 6-8 років пищала від задоволення і захвату. коли ми піднімалися канатками.
МояХатаЗкраю 11 марта в 14:34
Ответ дляКрапипопка
Ці замки ми вже всі об´їздили, Паланок особливо сподобався. І водопади теж, і Яремче. Тому й шукаю щось нове і недалеко від місця де будемо.
Боржавські полонини. Буковель. Долина нарцисів. А басейни під відкритим небом в Косино то супер.
Аристократка-тунеядка 11 марта в 14:36
Ответ дляКрапипопка
Дякую, якби дізнатись чи ходять туди маршрутки. Таксі на крайній випадок
Ходят маршрутки во все эти города , это до 30 км все. В трускавце есть автостанция, на стрий оттуда утром автобус, обратно можно электричкой, на самбор через дрогобыч, в сходницу или с автостанции , или с жд вокзала автобус
Аристократка-тунеядка 11 марта в 14:37
Ответ дляМояХатаЗкраю
ну блін..ну воно ніяке...сіре,нецікаве..навіщо дитині старі церкви?)..ви той завод бачили? руїни. Краса,то природа. Ви були на озері Синевір в горах? ото краса..який Дорогобич???він і поруч не валявся....Ну Східницею ще можна пройти. Але Буковель.Ворохта...моя дитина в 6-8 років пищала від задоволення і захвату. коли ми піднімалися канатками.
Я везде была и везде нашла свою красоту
автор Крапипопка 11 марта в 14:39
Ответ дляМояХатаЗкраю
ну блін..ну воно ніяке...сіре,нецікаве..навіщо дитині старі церкви?)..ви той завод бачили? руїни. Краса,то природа. Ви були на озері Синевір в горах? ото краса..який Дорогобич???він і поруч не валявся....Ну Східницею ще можна пройти. Але Буковель.Ворохта...моя дитина в 6-8 років пищала від задоволення і захвату. коли ми піднімалися канатками.
Моя дитина бачила вже всі ці місця, що ви написали. І він у мене син історика) любить і розвалини і сірі руїни)? Я просто вже незнаю що нового знайти)
МояХатаЗкраю 11 марта в 14:39
Ответ дляАристократка-тунеядка
Я везде была и везде нашла свою красоту
ну дитині стара церква і завод-руїни геть нецікаві. і краси там нема. все старе,занедбане і запущене.
автор Крапипопка 11 марта в 14:39
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ходят маршрутки во все эти города , это до 30 км все. В трускавце есть автостанция, на стрий оттуда утром автобус, обратно можно электричкой, на самбор через дрогобыч, в сходницу или с автостанции , или с жд вокзала автобус
Дякую!!!
автор Крапипопка 11 марта в 14:40
Ответ дляМояХатаЗкраю
ну дитині стара церква і завод-руїни геть нецікаві. і краси там нема. все старе,занедбане і запущене.
Це ви дивитесь зі своєї точки зору. Я ось, наприклад, історик, дивлюсь зовсім по іншому)
Аристократка-тунеядка 11 марта в 14:40
Ответ дляМояХатаЗкраю
ну дитині стара церква і завод-руїни геть нецікаві. і краси там нема. все старе,занедбане і запущене.
Дети разные, как и взрослые. Конечно, старое, ему сотни лет
автор Крапипопка 11 марта в 14:42
Ответ дляАристократка-тунеядка
Дети разные, как и взрослые. Конечно, старое, ему сотни лет
Мені повезло, моя дитина таке обожнює) коли були в замку паланок ледве забрала його, ніч потім не спав під враженнями.
Аристократка-тунеядка 11 марта в 14:44
Ответ дляКрапипопка
Мені повезло, моя дитина таке обожнює) коли були в замку паланок ледве забрала його, ніч потім не спав під враженнями.
Вот вот. Даже устройства этих городов сравнить интересно, площа рынок по форме одна, но есть у каждого города свои особенности
МояХатаЗкраю 11 марта в 14:45
Ответ дляАристократка-тунеядка
Дети разные, как и взрослые. Конечно, старое, ему сотни лет
воно занедбане.ніхто про нього не дбає.
Аристократка-тунеядка 11 марта в 14:46
Ответ дляМояХатаЗкраю
воно занедбане.ніхто про нього не дбає.
І що???
Распутница 11 марта в 14:46
Ответ дляМояХатаЗкраю
ну блін..ну воно ніяке...сіре,нецікаве..навіщо дитині старі церкви?)..ви той завод бачили? руїни. Краса,то природа. Ви були на озері Синевір в горах? ото краса..який Дорогобич???він і поруч не валявся....Ну Східницею ще можна пройти. Але Буковель.Ворохта...моя дитина в 6-8 років пищала від задоволення і захвату. коли ми піднімалися канатками.
Буковель це не населених пункт
МояХатаЗкраю 11 марта в 14:46
Ответ дляРаспутница
Буковель це не населених пункт
а що це?))
Ирина Веселуха 11 марта в 14:46
Ответ дляКрапипопка
9. А що там можна подивитись і де погуляти? Жити будемо у Трускавці
Фортеця Тустань недалеко, можна взяти в Східниці таксі. Пройтись по лісу до 3 джерела, джерела розкидані по всьому селу, там дуже гарні будиночки, такий собі куточок Європи .
Распутница 11 марта в 14:47
Ответ дляМояХатаЗкраю
ну дитині стара церква і завод-руїни геть нецікаві. і краси там нема. все старе,занедбане і запущене.
Все прекрасне і потрібне, іноземці їдуть і захоплюються
Аристократка-тунеядка 11 марта в 14:47
Ответ дляМояХатаЗкраю
воно занедбане.ніхто про нього не дбає.
Ви б хоть погуглили
https://www.google.com/search?client=ms-android-hm...
МояХатаЗкраю 11 марта в 14:47
Ответ дляРаспутница
Буковель це не населених пункт
Букове́ль (Bukovel) — популярний всесезонний курорт у серці Карпат, один з найбільших гірськолижних курортів східної Європи. Курорт розташований в Україні в Карпатах на території села Поляниця, біля підніжжя гори Буковель на висоті 920 метрів над рівнем моря. Найвища точка курорту — г. Довга — 1372 м.
автор Крапипопка 11 марта в 14:47
Ответ дляИрина Веселуха
Фортеця Тустань недалеко, можна взяти в Східниці таксі. Пройтись по лісу до 3 джерела, джерела розкидані по всьому селу, там дуже гарні будиночки, такий собі куточок Європи .
Тустань вже є в списку, теж туди дуже хочу потрапити.
Аристократка-тунеядка 11 марта в 14:48
Ответ дляКрапипопка
Мені повезло, моя дитина таке обожнює) коли були в замку паланок ледве забрала його, ніч потім не спав під враженнями.
Если что, то такси 838 там работает
автор Крапипопка 11 марта в 14:48
Ответ дляИрина Веселуха
Фортеця Тустань недалеко, можна взяти в Східниці таксі. Пройтись по лісу до 3 джерела, джерела розкидані по всьому селу, там дуже гарні будиночки, такий собі куточок Європи .
А в східниці можуть на шляху до джерел трапитись змії?)