11 марта в 14:15

Що можна самому побачити без авто із Трускавця? Які місця відвідати?

Обіцяла дитині придумати різні маршрути, щоб побачити більше міст та цікавих пам´яток. Знаю ж екскурсії, але хочеться ні від кого не залежить і гуляти самостійно. Куди можна самим без авто добратись з Трускавця і назад і що побачити? Меденичі знаю)
показать весь текст
МояХатаЗкраю 11 марта в 14:48
Ответ дляКрапипопка
Мені повезло, моя дитина таке обожнює) коли були в замку паланок ледве забрала його, ніч потім не спав під враженнями.
ну замок Паланок і нам сподобався.ми там 3 рази були.Але Дрогобич це зовсім не те.
Распутница 11 марта в 14:48
Ответ дляМояХатаЗкраю
воно занедбане.ніхто про нього не дбає.
Чому занедбане? Солеварня унікальна, єдина на території України такого типу видобутку солі.
Аристократка-тунеядка 11 марта в 14:49
Ответ дляКрапипопка
А в східниці можуть на шляху до джерел трапитись змії?)
Можуть, но как то ходим
Распутница 11 марта в 14:49
Ответ дляМояХатаЗкраю
а що це?))
Просто гірськолижний курорт. Населеного пункту з такою назвою не існує
автор Крапипопка 11 марта в 14:49
Ответ дляАристократка-тунеядка
Если что, то такси 838 там работает
Дякую. Є ще контакти місцевого, минулого року возив нас, але ми недовго були і не все встигли побачити. Доречі, зоопарк Меденичах там кращий, ніж в Києві
МояХатаЗкраю 11 марта в 14:49
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ви б хоть погуглили
https://www.google.com/search?client=ms-android-hm...
собори і церкви мені нецікаво. ну геть нецікаво. люблю природу і замки. то гарно..
автор Крапипопка 11 марта в 14:50
Ответ дляРаспутница
Чому занедбане? Солеварня унікальна, єдина на території України такого типу видобутку солі.
А всередину неї пускають? Дуже хочу туди потрапити.
Аристократка-тунеядка 11 марта в 14:50
Ответ дляМояХатаЗкраю
собори і церкви мені нецікаво. ну геть нецікаво. люблю природу і замки. то гарно..
Так это впши личные приоритеты, а нам интересно
автор Крапипопка 11 марта в 14:50
Ответ дляАристократка-тунеядка
Можуть, но как то ходим
Оу, страшно) лячно.
Распутница 11 марта в 14:50
Ответ дляМояХатаЗкраю
Букове́ль (Bukovel) — популярний всесезонний курорт у серці Карпат, один з найбільших гірськолижних курортів східної Європи. Курорт розташований в Україні в Карпатах на території села Поляниця, біля підніжжя гори Буковель на висоті 920 метрів над рівнем моря. Найвища точка курорту — г. Довга — 1372 м.
А я вам про що? Це курорт гірськолижний
МояХатаЗкраю 11 марта в 14:50
Ответ дляРаспутница
Просто гірськолижний курорт. Населеного пункту з такою назвою не існує
і що?))але ж там краса неймовірна. це вам не Дрогобич...це не просто курорт..там дійсно є на що подивитися
Аристократка-тунеядка 11 марта в 14:50
Ответ дляКрапипопка
А всередину неї пускають? Дуже хочу туди потрапити.
Да, там были экскурсии, у них сайт есть
Распутница 11 марта в 14:51
Ответ дляКрапипопка
А всередину неї пускають? Дуже хочу туди потрапити.
Зайдіть на сайт, там потрібно бронювати здається
автор Крапипопка 11 марта в 14:51
Ответ дляМояХатаЗкраю
і що?))але ж там краса неймовірна. це вам не Дрогобич...це не просто курорт..там дійсно є на що подивитися
Я б, наприклад, так не сказала. Для мене це була пуста трата часу і грошей, нічого там такого. Коломия і то більше сподобалась
Аристократка-тунеядка 11 марта в 14:52
Ответ дляМояХатаЗкраю
і що?))але ж там краса неймовірна. це вам не Дрогобич...це не просто курорт..там дійсно є на що подивитися
Ну, да, краса, только кроме дорог и трасс там даже парка нет, никаких прогулочных дорожек
автор Крапипопка 11 марта в 14:52
Ответ дляРаспутница
Зайдіть на сайт, там потрібно бронювати здається
Дякую! Зараз шукатиму
Распутница 11 марта в 14:52
Ответ дляМояХатаЗкраю
і що?))але ж там краса неймовірна. це вам не Дрогобич...це не просто курорт..там дійсно є на що подивитися
Яка там краса неймовірна? Звичайне як у всіх горах.
МояХатаЗкраю 11 марта в 14:54
Ответ дляКрапипопка
Я б, наприклад, так не сказала. Для мене це була пуста трата часу і грошей, нічого там такого. Коломия і то більше сподобалась
Шаяни. були?Виноградово?
МояХатаЗкраю 11 марта в 14:54
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ну, да, краса, только кроме дорог и трасс там даже парка нет, никаких прогулочных дорожек
канатки есть.
автор Крапипопка 11 марта в 14:55
Ответ дляМояХатаЗкраю
Шаяни. були?Виноградово?
Шаян це просто природа, там жодних пам´яток. Я зараз хочу побачити лише культурну спадщину.
Распутница 11 марта в 14:56
Ответ дляМояХатаЗкраю
Шаяни. були?Виноградово?
Туди точно не варто з Трускавця їхати. Багато часу займає дорога, а дивитися нічого.
Аристократка-тунеядка 11 марта в 14:57
Ответ дляМояХатаЗкраю
канатки есть.
Зачем она мне?
автор Крапипопка 11 марта в 14:59
Ответ дляРаспутница
Туди точно не варто з Трускавця їхати. Багато часу займає дорога, а дивитися нічого.
Так. Я краще в солеварні, там я ще не була. Скільки разів дітям розповідала, а не бачила сама)
Ирина Веселуха 11 марта в 15:02
Ответ дляКрапипопка
А в східниці можуть на шляху до джерел трапитись змії?)
Я ніколи там не була влітку, тільки в міжсезоння - березень -квітень, жовтень -листопад. Не бачила . До війни по два рази в рік бувала
Xвостокрутелка 11 марта в 16:09
Ответ дляКрапипопка
Так. Я краще в солеварні, там я ще не була. Скільки разів дітям розповідала, а не бачила сама)
Дізнайтесь чи зараз працює, бо нам екскурсовод казав, що зараз закрита для туристів у зв’язку з воєнним станом.
автор Крапипопка 11 марта в 16:40
Ответ дляXвостокрутелка
Дізнайтесь чи зараз працює, бо нам екскурсовод казав, що зараз закрита для туристів у зв’язку з воєнним станом.
Ого, шкода. Так, треба дзвонити
Верочка 100% 11 марта в 16:41
На Східниця є автобуси