из_под_тишка• 11 марта 2024
Посоветуйте успокаивающий чай
Посоветуйте успокаивающий чай, может есть такие в аптеке или супермаркете?
Язвочка• 11 марта 2024
Вы верите, что чай может успокоить? Тут транки не всегда берут, а Вы чай😆
БоВжеВільна• 11 марта 2024
Я беру травяну композицію ось цю, її хтось тут рекомендував 2 роки назад, вона реально дієва -
Там тільки трави заспокійливі. Чай не має такої концентрації лікувальних властивостей трави, настянка набагато ефективніше, я стала спокійнішою і сплю нормально, і коштує дешево
маринабаранова• 11 марта 2024
200мл обычного чёрного чая
50мл коньяка или бренди
И спокойна - как удав...)
50мл коньяка или бренди
И спокойна - как удав...)
Яйцеголовая• 11 марта 2024
Ну якщо вам допоможе чай,то м´ята та мелісса.
Бо в моєму випадку для якогось ефекту їх треба їсти цілодобово 😄
Бамбарбия! Кергуду.• 11 марта 2024
Рекомендую не чай , а сироп Алора. Дуже дієвим виявився для мене