Примарочка• 12 марта 2024
Як думаєте, він хотів зі мною сексу?
Ще влітку коли працювала, помітила дивну поведінку в свій бік одного із співробітників:
Постійно дивився на мене з похотливо , заглядав у майку, дивився на груди, відпускав сальні жартики, коли залишались наодинці - притискався до мене
Був директором, чому я не йому не дала…
Борисфенка• 12 марта 2024
’Цьому дала, цьому дала, цьому дала, а отому не дала’. Печальна історія
Примарочка
• 12 марта 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
100% ви&ать хотів і в хвост і в гриву, а потом уволить
А чого звільняти?
Пишна молодиця• 12 марта 2024
Уже скоро лето этого года, чего это вы вдруг вспомнили такие давние события? ))
Примарочка
• 12 марта 2024
Ответ дляПишна молодиця
Овуляція почалась
Твоя подружайка• 12 марта 2024
Ответ дляПишна молодиця
Бо більше ніхто не хоче з того літа) а тут ніби незакритий генштальт 😄😄
Не гавкаю- но охраняю• 12 марта 2024
Ответ дляОбережнаЯ
А почему у вас ник олена?
Заспіль цей нік читаю Оленья мрія. Що там за мрія у оленя?
Не гавкаю- но охраняю• 12 марта 2024
Ответ дляА.р.і
Ні...сорока-ворона
Сорока вороною бути не може))) Сорока- білобока в цій рахувалочці)))))