Кружите меня,кружите• 12 марта 2024
Мой божественно вкусный ужин… а что у вас?
Вареники с лососем и шпинатом. Очень вкусно
Кружите меня,кружите
• 12 марта 2024
Ответ дляFresh_coconut
Ганя балувана спонсор ужина?
Не-а
Ленивица-красавица• 12 марта 2024
Я только лапшу сделала. Сейчас бульон доварится и будет бульон с лапшой и зеленью.
И кексы/маффины тут мелькали, испеку со смородиной
Кружите меня,кружите
• 12 марта 2024
Ответ дляNatalia505
Мука чого така темна?
Это шпинат зелёный просвечивает
Не пью, не курю• 12 марта 2024
Я таке утнула. Зробила салат крабові палички, пекінка і кукурудза з майонезом. Майонез їмо тільки на новий рік олів´є і шуба. Недавно робила шубу, бо гості приходили і лишився майонез.
Та й думаю не викидать же, зроблю салат.
Блін, так наперлася в 18. Зараз лусну. І це, типу, я на інтервальному дуринда.
Трохи вляжеться піду на велотренажер
Кружите меня,кружите
• 12 марта 2024
Ответ дляLuxurygirl
Сами сделали или купили?
Я вообще не готовлю, конечно купила
Тюрюнь_Тюнь• 12 марта 2024
Ответ дляNatalia505
Мука чого така темна?
Меня больше смущает грязная тарелка. Хотя судя по сегодняшней теме о посудомойке, многие посуду не моют, а просто дают облизать тарелку домашним животным.
Тюрюнь_Тюнь• 12 марта 2024
Ответ дляШирли-Мырли
У нас дома правильное питание , ужин такой
О, вот это моя тема. Приятного
Белочкой зови• 12 марта 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Почем нынче говядина ? Это какая часть?
Просто каралева• 12 марта 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Трохи вляжеться піду на велотренажер
8/16? Чи скільки тримаєте часу без їжі?
Ширли-Мырли• 12 марта 2024
Ответ дляБелочкой зови
Почем нынче говядина ? Это какая часть?
Это стейки , 🥩 какая часть на знаю , это муж выбирает
Просто каралева• 12 марта 2024
Ответ дляСоня-сонятко
фото
Ваша вечеря поки що найкраща, як для мене. Але в мене банан.
любименькая• 12 марта 2024
Вам звісно смачного, але це якесь не традиційна українська страва. Вареники мають бути зі шкварочкою і цибулькою. А от рибу та шпинат є куди прилаштувати, і буде ще смачніше.
Хата на мати• 12 марта 2024
Я колись їла вареники з оселедцем в гостях. Нам, голодним студентам було смачно:)
А ще я колись сама звартла борщ з лососем! Прикольний був між іншим, зі сметанкою. Але окрім мене ніхто не оцінив.
Не пью, не курю• 12 марта 2024
Ответ дляПросто каралева
8/16? Чи скільки тримаєте часу без їжі?
Так, мені дуже зайшов цей режим. В 18 вечеряю і в 10 снідаю. Супер. І прямо легкість відчуваю, ну тільки ж не після салату цього звичайно.
Хата на мати• 12 марта 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
Я в захваті від вашого ентузіазму!