14 марта в 01:24

Благодійна антологія «Це воює вона».

Дитяча книга "Це воює вона", що нещодавно вийшла друком у видавництві, яке так і називається - "Видавництво".
У книжці доступною для молодших школярів мовою розказані історії 25 фронтовичок і волонтерок.
А коротку передмову написав генерал Залужний.
Серед героїнь — Яна Червона, Анастасія Шевченко, Юлія Паєвська, Євгенія Закревська та інші.
Може комусь буде цікаво
2 9
OL@ 14 марта в 09:34
Раньше была Зоя Косодемьянская...А зачем это детям?
автор Реверанс 14 марта в 12:42
Ответ дляOL@
Раньше была Зоя Косодемьянская...А зачем это детям?
Як мінімум,що б діти знали кому завдячують своїм життям.
Порівняти наших героїнь з Зоєю,яка взимку палила селянські хати може тільки вихований на срср персонаж.Селяни самі впіймали Зою і добре товкли за шкоду,яку вона нанесла їх родинам.
До прикладу, Яни вже нема,лишилось двоє діток.Захищаючи своїх і ваших дітей Яна віддала своє життя.
А ви пишете і порівнюєте злодійку з Героїнями.
автор Реверанс 14 марта в 13:26
На початку війни Зою разом з іншими комсомольцями в складі спецзагонів готували для диверсійних акцій на окупованих німцями територіях — відповідно до сталінської тактики «спаленої землі». Під час Битви за Москву диверсійним загонам було поставлено завдання спалити всі будівлі в радіусі 200 км від Москви, щоб німецьким військам не було де зігрітися й переночувати. Відомий радянський диверсант Ілля Старинов пізніше назвав ці накази злочинними з моральної, безглуздими та навіть шкідливими з військової точок зору.

Космодем´янська встигла виконати тільки частину бойового наказу, організувавши підпал трьох будинків. Під час другої спроби підпалу мешканець села С. А. Свиридов підняв тривогу, і Космодем´янська була заарештована.
Справжня злочиниця проти свого ж народу.
Зоставити людей взимку без хат,це не героїзм.Це злочин