Порадь, будь ласка, художню книгу що сподобалась найбільше за весь останній час

РокерША 25 апреля в 00:45
Зараз Кінга всього перечитую) люблю його. Але сприймаю, нажаль, лише російською.
Кубик Рубика 25 апреля в 00:50
Впала в детство), Хроники Амбера достала
1 1
Пекельнi Борошна 25 апреля в 00:56
Агату Кристи читаю, про Пуаро. Нравится.
А больше всего люблю Макса Фрая весь цикл про Ехо, могу перечитывать бесконечно.
Lolly1101 25 апреля в 01:22
Лолита)))))
1 1
Королева Сарказма 25 апреля в 01:28
Уроки химии
Gvenna 25 апреля в 04:11
Серія про Енн з зелених дахів.
Канада, початок 20 сторіччя, неспішний плин подій, те що треба, щоб перемкнути мозок з сучасного трешу.
Gvenna 25 апреля в 04:14
Ответ дляРокерША
Зараз Кінга всього перечитую) люблю його. Але сприймаю, нажаль, лише російською.
Ооо, безнадега, моторошна книжечка
Обожнюю,звикла укр читати. Багато хто на укр.переклади скаржився (працювала в ксд, який видавав його українською), але і норм було теж багатьом. На новий рік 2024 купила обновочку, збірку 4 сезони українською.

А російською на початку 2000х виносила тоннами того Кінга з книжкового ринку в Харкові, боже який класний ринок був)) ладна там була пастись днями)
бЭйбА 25 апреля в 07:02
Іларіон Павлюк, всі три його книжки
Tammy21 25 апреля в 07:36
Ответ дляLolly1101
Лолита)))))
Вайна і мір, Ідіот, Колобок. Все прочитане за останні кілька тижнів)
язззззь!!! 25 апреля в 07:38
Бакман Ведмеже місто, Ми проти вас, Переможці - не пошкодуєте.
KalinaSV 25 апреля в 10:21
’Правда про справу Гаррі Квеберта’ Жоель Діккер
трилогія Стіга Ларссона (але російською(((...)
Дама_из_рекламы 25 апреля в 10:50
Найбільше сподобались за останній рік Лю Цисінь ’Задача трьох тіл´ та ´Замок Броуді´ А. Кроніна, який як раз саме дочитую.
ТигрЛьвович 25 апреля в 20:39
Понравилось Си Джей Уотсон ’Прежде чем я проснусь’