14 марта в 09:48

Ваше отношение к ХU.LU до 2014 року

Как вы относились , к маленькому плешивому карлику до 2014 года ?
Я таке знаю 14 марта в 09:49
Никак
Love_Love_Love_ 14 марта в 09:50
Автор, ви вели з ним бізнес?
2 1
Садоводница 14 марта в 09:50
Стыдно признаться, но мне он нравился, как президент, но до Грузии. Я в рашке, москве жила 4 года с 2001 по 2005.
3 2
Играю у края 14 марта в 09:51
Ніяк, лише думала чому у них постійно один і той самий президент
Прокачую сідниці 14 марта в 09:52
Меня забавляло как они с Димоном меняются местами. Всё.
Я таке знаю 14 марта в 09:53
Ответ дляСадоводница
Стыдно признаться, но мне он нравился, как президент, но до Грузии. Я в рашке, москве жила 4 года с 2001 по 2005.
Я в 2000 общалась с россиянками в Крыму. Так они хвастались, какой у них красивый президент
Забобонний фрукт 14 марта в 09:58
Уже тогда был очевиден его авторитаризм, когда он, чтоб обойти конституцию, втулил на один срок медведева на свое место.
Vera-f69e 14 марта в 09:58
Ответ дляLove_Love_Love_
Автор, ви вели з ним бізнес?
До чого тут це ?
Мост_Устал 14 марта в 09:58
Ответ дляИграю у края
Ніяк, лише думала чому у них постійно один і той самий президент
Теж так само. І чи збирається він помирати.
ТАЗератти 14 марта в 09:59
Після його фрази про підводний човен Курськ, як вона була сказана і з яким тоном, я зрозуміла, що він тиран. Хоча я була дуже юна, але наша родина слідкувала за подіями і співчевала родинам екіпажу.
Потім мені було байжуже на ньго і не розуміла чому вони нікого іншого не обирають.
Love_Love_Love_ 14 марта в 10:01
Ответ дляVera-f69e
До чого тут це ?
Подумайте
Гомосноб 14 марта в 10:06
Никак не относилась, было пофиг
лаМпочка 14 марта в 10:39
До 2014 мене ніяк не цікавило ні росія ні її президент зовсім
миссАрфография 14 марта в 12:18
ну ми ж бачили Грузію, Сирію, Беслан, ’она утонула’, Норд-Ост, підірвані будинки, дві чеченські.
знову ж таки згадайте його в той час коли він за Собчаком носив чемоданчик - сіре, плюгаве, безбарвне. коли такі до влади дориваються то мстять всім і намагаються довести свою величність