Ноу коммент• 14 марта 2024
Чоловіка звиновачують у зґвалтуванні. Як жити далі?
Позавчора у чоловіка був день народження, який він відмічав у сауні з кумом та друзями родини.
Сьогодні його викликають в поліцію, звиновачують у груповому згвалтуванні: згвалтували повію, потерпіла прийшла з синцями, побоями, розірваною проміжністю і анусом. Все зафіксовано. Його і друзів викликали. Всі одружені. Не знаю, як далі діяти , як розлучитись. Все ніби в тумані. Підтримайте, будь ласка. Мамі говорити про це не хочу, з подругами не поділишся.
Поторописька• 14 марта 2024
Ответ дляГоловнаЯ
С вами не о чем говорить
Проститутка, которую «вызвали» , не отличается в этом контексте от»девушки на улице»
Для мене дуже відрізняється
Чи ви думаєте, їм тільки дарять порше і цілують ноги
То реальність- ось така жорстка
Це нелегальна професія з такими наслідками
І вбити можуть
Про поліцію промовчу
То реальність- ось така жорстка
І вбити можуть
Про поліцію промовчу
фан L.O.S.T.• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
повірте, факт зради - це останнє, що мене зараз цікавить.
Почему?
Ноу коммент
• 14 марта 2024
Ответ дляMs. Похвала
і дивився як знущаються над дівчиною....
Автор, у вас так все погано? Роботи немає, жити немає де, ні освіти, ні спеціальності, що ви ще продовжуєте жити з цим уйо..м?
і робота є, і житло, і освіта і спеціальність. ви живете з чоловіком за щось? я кохала його, він для мене був взірцем, справжнім чоловіком.
Мадам Подлинник• 14 марта 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
В смысле как.ребенок в садике рассказал,вызвали ментовку и больничку
А ми якось проводили навчання освітян. Тема була - сексуальне насильство над дітьми, говорили про ознаки, правила безпеки для дітей. І так трапилось, що одна з учасниць тільки після нашого семінару стала звертати увагу на поведінку онуки.... виявилось, що її чоловік вчиняв сексуальне насильство над дівчикою....
Н@Диете• 14 марта 2024
Ответ дляПоторописька
Звичайно розумію
Тут наче не було тексту про зловили дівчину на вулиці
Але хто дівчину назвав повією, також не вказується. Може це невинний чоловік так виправдовується.
Все буде• 14 марта 2024
Читаю и просто жутко, насколько мужики конченные извращенцы, что даже проститутку изнасиловать, покалечить, боже мой, больные люди, таких сажать и пусть их дрючат в жопу в камерах тюрьмы в наказание.
Поторописька• 14 марта 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Она думаю не ехала на групповое изнасилование
То мала бути забота її сутенера
ГоловнаЯ• 14 марта 2024
Ответ дляПоторописька
Для мене дуже відрізняється
То реальність- ось така жорстка
І вбити можуть
Про поліцію промовчу
То реальність- ось така жорстка
І вбити можуть
Про поліцію промовчу
Ну могут
Люди все, что угодно могут
НО ЭТО НЕ НОРМА В ЛЮБОМ СЛУЧАЕ и наказывать нужно независимо от этого
Люди все, что угодно могут
Ноу коммент
• 14 марта 2024
Ответ дляН@Диете
ні. дівчина справді надавала секс-послуги за гроші.
і справді їхала до них. ціленаправлено.
Natalia505• 14 марта 2024
Виправдання я не при чому, для вас аргумент? ´Офігєнний´ чоловік. Шляється, бухає, повії, без згвалтування норм? Переживаєте за що, все логічно.
Зроблено у 80-х• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
ну з його слів ’хлопці трохи переборщили’. все.
Мне жаль вас по-человечески, что такое с вами произошло. Это ужас. Но сейчас подумайте о себе. Гоните его к чертовой матери. Участвовал или присутствовал и молчал особой роли уже не играет. Это в любом случае не мужчина. И переварить это невозможно здоровым мозгом((
Уси Пуси• 14 марта 2024
Автора жаль, но наивность автора - 80 уровня.
Как в этом ролике все было, да?
Ms. Похвала• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
мій чоловік не шарой..ся з друзями по саунах і не дивиться, як його так звані друзі гвалтують та знущаються з людини
Ноу коммент
• 14 марта 2024
я без нього не пропаду. тут справа не в грошах. я дуже сильно кохала його
Ноу коммент
• 14 марта 2024
Ответ дляMs. Похвала
вітаю вас.
Н@Диете• 14 марта 2024
Ответ дляПоторописька
То мала бути забота її сутенера
Есть индивидуалки, без сутенеров
Natalia505• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Таки да. І в один день зіпсувався, його підставили.
Ms. Похвала• 14 марта 2024
Ответ дляSonchik
От як ви читаєте?)) Сказав же- не приймав участі! Мабуть, сидів звʼязаний у куточку, тихенько плакав…
або пісюна тірібонькал, бо знервований був
Закуйовджена життям• 14 марта 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
как выяснили?
Я тоже знаю такой случай. Это не в харьковской области?
Поторописька• 14 марта 2024
Ответ дляН@Диете
Есть индивидуалки, без сутенеров
То знають свої ризики
Чи все таки її з каси супермаркету вкрали ?
Вилосипедниця• 14 марта 2024
Ответ дляПоторописька
Як можна зґвалтувати повію?
Раз повія, то можна з нею робити все, що хочеш без її згоди?
Неправдиша• 14 марта 2024
Та як же з подругами не поділитесь? , якщо глальціав разом з друзями , от до їх дружин і зверніться ) точніше ви б це обгорбвали зараз разом з ним а не тут якби це не був дурний тріль
Застряла• 14 марта 2024
Ответ дляПоторописька
Як можна зґвалтувати повію?
легко, можна викликати для одного чоловіка, а там купа буде.