Просто болталка• 16 марта 2024
Підкажіть, будь ласка, хто компетентний
Де є та грань, коли керівник просто підвищує голос та кричить на свого підлеглого? Як це розуміти та розцінювати і чи можна його притягнути до відповідальності та у якому саме випадку?
Natalia505• 16 марта 2024
Я в такому випадку просто висловлюю свою думку про ідіота і йду геть. Не уявляю як можна притягти до відповідальності. В мене така історія була двічі, жінки, з чоловіками такого досвіду не було
Просто болталка
• 16 марта 2024
Ответ дляNatalia505
У мене нещодавно була ситуація на роботі, яка досить вивела мене з психологічної рівноваги, розумію, що є і причина у моєму сприйнятті, але у мене залишилися неприємні відчуття наче зі мною сталося щось погане і принизливе.
Застряла• 16 марта 2024
Ответ дляПросто болталка
Треба звільнятися. Це повториться щє не раз. Моя глав бухша привикла всіх чмирить. І її перемикає добряче!!!
Просто болталка
• 16 марта 2024
Ответ дляЗастряла
Я вже давно там працюю, стосовно мене одної це таке майже вперше. Вам співчуваю, якщо таке відбувається.
Застряла• 16 марта 2024
Ответ дляПросто болталка
Вже не працюю там рік.