18 марта в 09:41

Це оригінал?

Дівчатка, питання: чи оригінал на Answear сумочки від Карла Лагерфельда.

На сайті Ансверу ремінець наче протягнутий через всю сумочку, додаю фото.
А на офіційному сайті: ручки просто пришиті (на фото). І це стосується модельки саме в чорному кольорі. Бо на офіційному сайті рожева модель з такою ж ручкою як на Ансвері.

Можливо хтось розуміється і підкаже чи це оригінал ? Дякую)
ША! я прийшла! 18 марта в 09:58
Это явно не тот сегмент чтоб на ансвере были подделки этого бренда )))
Сумка таке шось… золото, дорого и богато. Ищите еще
автор Не рахую, а вважаю 18 марта в 10:02
Ответ дляША! я прийшла!
Это явно не тот сегмент чтоб на ансвере были подделки этого бренда )))
Сумка таке шось… золото, дорого и богато. Ищите еще
А якого сегменту були б підробки на ансвері, на Вашу думку?)
Фісташкова кава 18 марта в 10:10
Ответ дляНе рахую, а вважаю
А якого сегменту були б підробки на ансвері, на Вашу думку?)
Никакого там сегмента с подделками нету)
Не танцую- но пою 18 марта в 10:17
Даже если там подделка, она отличаться от оригинала не будет. Если нравится, берите и не парьтесь.
автор Не рахую, а вважаю 18 марта в 10:21
Ответ дляФісташкова кава
Никакого там сегмента с подделками нету)
на жаль, є
купували чоловіку гаманець Томмі Хілфігер в оригінальному магазині

а потім окремо замовляли на Ансвері такий же само на подарунок, а він був взагалі іншої якості, відправили назад(
автор Не рахую, а вважаю 18 марта в 10:21
Ответ дляНе танцую- но пою
Даже если там подделка, она отличаться от оригинала не будет. Если нравится, берите и не парьтесь.
не хотілось би купувати підробку за ціною оригіналу))
дякую! ♥
Не танцую- но пою 18 марта в 10:25
Ответ дляНе рахую, а вважаю
не хотілось би купувати підробку за ціною оригіналу))
дякую! ♥
Тогда закажите с инсайта или у байера. Я видела эти сумки вживую, там не супер качество, как может быть подделка хуже, я не знаю.
Я тертий жук 18 марта в 10:27
Эту лютую дичь кто-то подделывает?
автор Не рахую, а вважаю 18 марта в 10:45
Ответ дляНе танцую- но пою
Тогда закажите с инсайта или у байера. Я видела эти сумки вживую, там не супер качество, как может быть подделка хуже, я не знаю.
О, дуже дякую!
Насправді це дуже цінний коментар для мене.
Бо на фото вона здається дуже привабливою.