Дівчатка, буду дуже вдячна, якщо хтось поділиться кодом на доставку Нової Пошти. Клієнтка випадково замовила не на своє відділення. Зробили переадресацію, думаючи, що вона буде безкоштовна по місту, а виявилося, Пуща Водиці це не Київ)))
Ответ дляMs. Похвала
Коды на НП индивидуальные, ими нельзя поделиться
Теж так думала, але відносно нещодавно бачила, що дівчата писали, що якось діляться