Изменено 18 марта в 23:54

Як можна так виглядати в 57 років???

Причому це відео! тобто видно в русі і різних ракурсах, що і шия не дрябляа і обличчя точене..
І звісно звідки в неї при такій худобі енергія?
В неї по фото 2 (в молодості) видно, що так, якби розжерлася то тип старіння б став деформаційним. Але..
Прилипало 18 марта в 23:55
Она веган
Прилипало 18 марта в 23:55
И повезло с генетикой
5 27
Виннипуховна 18 марта в 23:55
Она подтяжку сделала вообще то) ну и спорт для тела
На паровозе 18 марта в 23:55
Доглядає за собою і генетика. Вона ж повернута на самому найкращому для себе. Дуже цікава жінка
Хоча Земфіра іі подруга старіє не так красиво
И.О. человека 18 марта в 23:56
Элементарно - чем больше денег, лучше выглядешь. Ну и гены - никуда от них не деться
Не цілуюсь з бодуна 18 марта в 23:56
Там куча пластики.
48 1
автор БезникаяЯ 18 марта в 23:56
Ответ дляПрилипало
Она веган
на веганстві синтез колагену жахливий, і не було б такої пружності шкіри.
знаю багато веганів.
Ренаа ще і шампанське щоденно хлище)
36 2 2
Мишка-шалунишка 18 марта в 23:56
Оу , ей уже 57 , блин , быстро
6 21
Галябалована 18 марта в 23:57
Янсур анабой.
Заела_пластинка 18 марта в 23:58
Ответ дляИ.О. человека
Элементарно - чем больше денег, лучше выглядешь. Ну и гены - никуда от них не деться
Полно богатых страшных баб неухоженные и плохо выглядящих, даже среди актрис и певиц.
Самодисциплина и генетика определяют.
автор БезникаяЯ 18 марта в 23:58
Ответ дляВиннипуховна
Она подтяжку сделала вообще то) ну и спорт для тела
ну і?
Багато хто робив підтяжку, але такого результату (я про деталі і шию і якість, щільність шкіри) мало хто досягає. на жаль(
підтяжка вона переміщує шари шкіри, але такого стійкого точеного ефекту не дає(
Luxurygirl 18 марта в 23:58
Пластика, криосауны, хорошее питани и отсутствие мужчин в личной жизни:)
52 8
Luxurygirl 18 марта в 23:58
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Там куча пластики.
И что? У Донателлы версаче тоже куча пластики. И у Мадонны
22 3 2
Miss Lisi4ka 18 марта в 23:59
Хорошая костная структура, легкие мягкие ткани, стабильный вес. И очень много денег. А, ещё железную силу воли забыла.
И.О. человека 18 марта в 23:59
Ответ дляЗаела_пластинка
Полно богатых страшных баб неухоженные и плохо выглядящих, даже среди актрис и певиц.
Самодисциплина и генетика определяют.
Да. Самодисциплина - забыла добавить. И ещё мозг!!!
автор БезникаяЯ 18 марта в 23:59
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Там куча пластики.
ну і? я в темі пластичної хірургії і косметологіі. але дуже важко настільки круто шию і вцілому обличчя зробити. я про тургор також і тривалість ефекту
Без QR коду 19 марта в 00:01
Ответ дляНа паровозе
Доглядає за собою і генетика. Вона ж повернута на самому найкращому для себе. Дуже цікава жінка
Хоча Земфіра іі подруга старіє не так красиво
Так Земфіра ж у цій парі- Він, а він має бути краще обізьяни
А Рената красавица, я сама восхищаюсь ею
10 4 4
автор БезникаяЯ 19 марта в 00:01
Ответ дляMiss Lisi4ka
Хорошая костная структура, легкие мягкие ткани, стабильный вес. И очень много денег. А, ещё железную силу воли забыла.
я от також по фото в молодості бачу, що в неї доволі вигідна для мінімізаціі птозу нижня шелепа. тож і дійсно схоже що підтримання мінімальної ваги не дає шансів птозу. ну і результат пластики мабуть усілякими апаратними процедурами майже щоденно підтримує
Ms. При теле 19 марта в 00:02
А это, простите, кто?
24 10 3
На паровозе 19 марта в 00:02
Ответ дляLuxurygirl
Пластика, криосауны, хорошее питани и отсутствие мужчин в личной жизни:)
Чоловіки в неї є, чи ви думаєте що вона і правда лезбійка?)
7 2
автор БезникаяЯ 19 марта в 00:02
Ответ дляИ.О. человека
Да. Самодисциплина - забыла добавить. И ещё мозг!!!
а можна детальніше про які особливості мозку річ?

вона дійсно завжди бодренька така
Королева Сарказма 19 марта в 00:03
Ответ дляLuxurygirl
Пластика, криосауны, хорошее питани и отсутствие мужчин в личной жизни:)
Мені здається, що останнє якраз найважливіший фактор. Бо чоловіки - то стрес
6 10
Ochen_lubov 19 марта в 00:03
Ответ дляMs. При теле
А это, простите, кто?
Вы чего? Это сама рената литвинова
5 6 4
Luxurygirl 19 марта в 00:03
Ответ дляНа паровозе
Чоловіки в неї є, чи ви думаєте що вона і правда лезбійка?)
Конечно, она лесбиянка,
А откуда вы знаете что у нее есть мужчины?
автор БезникаяЯ 19 марта в 00:04
Ответ дляКоролева Сарказма
Мені здається, що останнє якраз найважливіший фактор. Бо чоловіки - то стрес
ні. я більшу частину життя самотня.. але стресу навпаки багато
Пи Пи Пилюля 19 марта в 00:04
Так в чем восхищение ?
Натянута как мумия .
3 15
Ochen_lubov 19 марта в 00:04
Ответ дляКоролева Сарказма
Мені здається, що останнє якраз найважливіший фактор. Бо чоловіки - то стрес
Я тоже так думаю. И по себе это понимаю, чем старше становлюсь. Стресс и страсти с этими мужланами, хотя я их ооочень люблю
На паровозе 19 марта в 00:04
Ответ дляLuxurygirl
Конечно, она лесбиянка,
А откуда вы знаете что у нее есть мужчины?
Була підписана на її сторінку, постійно поряд з нею є дуже гарні чоловіки
Оч@ров@Шк@ 19 марта в 00:04
Тип старіння не від розжертості залежить - я худа, але тип старіння деформаційний, вже в 33 помічаю брильки і носогубку, при тому що з чолом і під очима проблем немає поки що.
автор БезникаяЯ 19 марта в 00:04

от до речі відео, щоб в русі роздивитися якість шкіри і т д.. на таке відео точно фільтри не накладають..
2 3