Мурзилка• 19 марта 2024
Ці надувні матраси багато місця займають у валізі? Хочу в Єгипет тягнути
Анонимус Я• 19 марта 2024
Ответ дляМурзилка
Я чесно не знаю
Але уявляю шо можна по морю плавати
Вы обгорите за 15 мин. и выкинете тот матрас ))))
Може ще третю?• 19 марта 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
І скільки таке задоволення коштує?
Яке саме задоволення? Купуєте маску і вперед)) я не про дайвінг платний пишу, хоча і його варто спробувати
Я б такое не носила, но продаю• 19 марта 2024
Ответ дляМоже ще третю?
А дайвінг?
Може ще третю?• 19 марта 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
А дайвінг?
Від 40 дол. і вище було кілька років тому за особу. Плюс додатково спорядження, інструктор
Звоночек• 19 марта 2024
Покупала и тащила в Египет подобное одоробало в форме мороженого в рожке - самый тупой мой поступок. Один раз там еле надули, попытались залезть на него - безуспешно, простоял все время в коридоре, еле сдули, в родную коробку уже не запихнуть, привезли домой, валялся тут, выбросила)
Дрібка щастя• 19 марта 2024
Ответ дляМурзилка
Reef oasis
Ми саме там купили матрас і повезли додому але він був в піску і тд я би і не брала але дитина закатувала скандали забрати, до речі там важко з дитиною дуже круті спуски дуже втомлювалися навіть з автобусом
Дрібка щастя• 19 марта 2024
Ответ дляМурзилка
Я думала брати судочки з собою
Щоб дітям брати їжу з готелю на пляж
Там на березі безкоштовні аж два кафе з іжою і напоями
Ответ дляМоже ще третю?
Дякую, син дуже мріє
Дрібка щастя• 19 марта 2024
Я брала матрас в магащині там і пару ращ надувала в нього бнзкоштовго і здула також там в нього ж
Може ще третю?• 19 марта 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Дякую, син дуже мріє
Є ще з берега занурення, майже при всіх готелях є дайвінг-центри. Буде дешевше. Варто спробувати!
Шаманю второпях• 19 марта 2024
Ответ дляДелиВерка
А фоток напилить для Инсты?
Для фоток надо брать чехол водонепроницаемый на айфон
для Египта. Нафиг эти матрасы
Борода• 19 марта 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Нахиба он надо ?
А як же фото для інстаграму? Треба ж пахвастаца
оце ви спитали
Джавеліна• 19 марта 2024
Ответ дляДрібка щастя
Тільки судочки, тільки хардкор!)
Леплю из пластилина• 19 марта 2024
Автор, я лише про мою подругу напишу. Притягла той матрас, але в неї ще більший був, весь рюкзак зайняв, хоч як його не намагалися скласти.
І на другий же день в морі його просто течією так понесло в море що вона не ризикнула за ним пливти.
Мурзилка
• 19 марта 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Дякую
Не буду нічого везти)
После шести ни-ни• 19 марта 2024
запечатанные не займут много места, а после отдыха придется оставить т.к. не сможете сдуть до заводского состояния.