Через російське повномасштабне вторгнення наразі демографічна ситуація в Україні є складною.
Про це розповів в ефірі телемарафону прем´єр-міністр Денис Шмигаль, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ТСН.
Він наголосив, що ми "втратили величезну кількість людей".
"На жаль, люди гинуть через цю повномасштабну війну. На жаль, ми втратили і тих людей, які покинули Україну з дітьми. Понад мільйон українських дітей перебуває за кордоном. Задача - повернути ці сім´ї, повернути цих дітей, а також мотивувати українців народжувати якомога більше діточок, для того, щоби Україна процвітала у своєму мирному майбутньому після нашої перемоги", - сказав Шмигаль.
За його словами, щоб вирішити цю проблему, у кожній українській родині має бути щонайменше троє дітей.
"Загалом в кожній українській сім´ї має бути не менше трьох дітей для того, щоб Україна мала прекрасні майбутні перспективи", - йдеться у повідомленні.
Читайте на "Цензор.НЕТ": Народжуваність в Україні впала на третину від початку повномасштабної війни
Він зазначив, що гроші для збільшення виплат за народження дитини планують залучати з-за кордону. Адже зараз кожна українська гривня йде на фінансування Сил оборони України.
"Звісно, держава буде підтримувати молодих батьків. Ключовим фактором, який має вирішальний вплив на рівень народжуваності, відповідно до всіх досліджень, є стабільність та безпека. Коли людина має прогнозованість та безпеку, рішення щодо того, щоб завести дитину ухвалюються простіше", - пояснив Шмигаль. Джерело:
Татьяна_М5• 19 марта 2024
Так если у всех будет по трое, то все введут за границу. Кто воевать будет? Никто. Тогда наступит такая себе перспектива
klaraneill• 19 марта 2024
Ответ дляТатьяна_М5
тю, так отменят закон и все дела) в первый раз что ли
Хитрый Лис• 19 марта 2024
Из заграницы вернуться не все. Лично я старалась бы интегрироваться в общество той страны, в которую выехала(если бы была такая возможность)
Если шмыгалю надо - может и 10 родить, кто ему мешает.
Spicy -02f0• 19 марта 2024
Ответ дляWendy Rhoades
а кого ж будуть мобілізовувати, якщо всі стануть багатодітними.
Невже депутатів і ТЦК?)
Проще, у берут отсрочку для многодетных
zztop-b844• 19 марта 2024
Ага
Разбежались уже
Пусть китайцев и индусов завозит. Их много и они могилизации не подлежат. А украинским детям и заграницей хорошо без военного учёта и коррупции.
Разбежались уже
ОленаЖабаЗелена• 19 марта 2024
ото прикол буде, коли сімья з 3ма дітьми рєзко стане не багатодітна, а звичайна. Варто задуматись тим, хто народжує зараз третю дитинуз метою уберегти чоловіка від мобілізації
klaraneill• 19 марта 2024
Ответ дляОленаЖабаЗелена
какой у Вас ник интересный
lorena28071970• 19 марта 2024
Ответ дляKimi
Да щас. Хуй тебе урод, а не мои дети. Повернути он блять хочет... А потом забирать как мясо, избивать в тцк. Не выпускать из страны, как рабов. В жопу пусть идет со своими заявлениями.
100% согласна- целиком и полностью, не меняя ни единого слова!
Janeke_in_UA• 19 марта 2024
Это каким оптимистом надо быть, чтоб во время войны рожать трех и остаться в стране. С тремя детьми? И надеяться, что кто-то поможет?
Passiflora_• 19 марта 2024
Ответ для_Анна_83
А кормить и учить этих детей кто будет?
А нашо їх вчити. Пожерти і пусті макарони можна з квашеною капустою. А як 18 років виповниться - на велкам фронт.
L-i-s-a-92af• 19 марта 2024
Ответ дляcoch100
Шмигалю надо объяснить, что поддержка должна быть физической, а не моральной))
Это тот самый,который остатки льгот по ЖКХ снял( Яценюк начал)
LIANA171185• 17 апреля 2024
Ответ дляВиктория-1980
Верим, верим. Так же как и ВПО поддерживать обещали, и лечение и реабилитация воинов ЗСУ. Просто брехуны......
У меня муж три месяца перевода ждёт.Первый месяц получил нормальную з/п,а за февраль и март по 522 грн.Обследование и лечение за свой счёт.
LIANA171185• 17 апреля 2024
Та ми,начебто,не сильно й проти.Але особисто у мене виникає питання:Хто тоді воювати буде,якщо усі прям кинуться «займатися» дітьми?І взагалі,хоч поверніть чоловіка у сім‘ю(він у армії),щоб було з ким піднімати демографію країни)
Ответ дляLIANA171185
Ну, чоловік же у відпустку їздить? От і працюйте над майбутнім країни!
Згадайте наших прадідів! Тоді не знали, що таке цукерки та відпочинок на морі! Була важка праця, солодощі із запеченого гарбуза на великі свята і одяг, який носило три покоління! І м´ясо лише по святах, і в полі народжували. а лікуватись ходили до ’бабки’. А чоловіка, якщо забирали в армію, то на 25 років. І народжували по 8 дітей!
LIANA171185• 20 апреля 2024
Ответ дляMaster77
І щоб вже 2 дітей жили з татом,який у телефоні «живе»-ні обійняти,ні в футбол поганяти.
Сумнівна перспектива якась.
LIANA171185• 22 апреля 2024
Ответ дляMaster77
А як раніше жили, коли на 25 років в армію забирали і телефонів не було?
Не жила я в той час та в такій сім’ї.
І не бажаю своїй дитини жити без батька поряд.Так,варіант,коли він є,але далеко і може поспілкуватися виключно по телефону-це добре,і краще,аніж нічого.Але коли він поряд-то совсім інше)
Ответ дляLIANA171185
Не жила я в той час та в такій сім’ї.
А сенс тоді воювати, якщо нація банально вимре? Ви хоч розумієте, що сьогодні демографічна ситуація в Україні НАЙГІРША за всі часи її існування? І єдине, що нас може врятувати - народження дітей якнаймога більше! І я скажу відверто: якщо українка у ці важкі часи не народила - то копійка їй ціна, як патріотці.