Master77• 19 марта 2024

У кожній українській сім’ї має бути не менше трьох дітей.

Через російське повномасштабне вторгнення наразі демографічна ситуація в Україні є складною.

Про це розповів в ефірі телемарафону прем´єр-міністр Денис Шмигаль, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ТСН.

Він наголосив, що ми "втратили величезну кількість людей".

"На жаль, люди гинуть через цю повномасштабну війну. На жаль, ми втратили і тих людей, які покинули Україну з дітьми. Понад мільйон українських дітей перебуває за кордоном. Задача - повернути ці сім´ї, повернути цих дітей, а також мотивувати українців народжувати якомога більше діточок, для того, щоби Україна процвітала у своєму мирному майбутньому після нашої перемоги", - сказав Шмигаль.

За його словами, щоб вирішити цю проблему, у кожній українській родині має бути щонайменше троє дітей.

"Загалом в кожній українській сім´ї має бути не менше трьох дітей для того, щоб Україна мала прекрасні майбутні перспективи", - йдеться у повідомленні.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Народжуваність в Україні впала на третину від початку повномасштабної війни

Він зазначив, що гроші для збільшення виплат за народження дитини планують залучати з-за кордону. Адже зараз кожна українська гривня йде на фінансування Сил оборони України.

"Звісно, держава буде підтримувати молодих батьків. Ключовим фактором, який має вирішальний вплив на рівень народжуваності, відповідно до всіх досліджень, є стабільність та безпека. Коли людина має прогнозованість та безпеку, рішення щодо того, щоб завести дитину ухвалюються простіше", - пояснив Шмигаль. Джерело: https://censor.net/ua/n3479263
Оксана_12• 08 мая 2024
Ответ дляMaster77
Згадайте наших прадідів! Тоді не знали, що таке цукерки та відпочинок на морі! Була важка праця, солодощі із запеченого гарбуза на великі свята і одяг, який носило три покоління! І м´ясо лише по святах, і в полі народжували. а лікуватись ходили до ’бабки’. А чоловіка, якщо забирали в армію, то на 25 років. І народжували по 8 дітей!
Згадаю. Вони тяжко працювали, щоб ми так не жили. Ви ще про сталінград напишіть... Зовсім подуріли
tanya_217• 14 мая 2024
Ответ дляРойЛеля
Да да кожна гривня на армію...
Ми шо ідіоти?!

Вважаю не розумним рішенням в війну третю дитину народжувати. Після війни поговоримо
Чому?
Третю народжують, щоб батько мав відстрочку і ’якщо що’ можна було всією родиною виїхати
ksusha1155• 18 мая 2024
Ответ дляСветика
Чи йобнуті, чи укурені
Укурені, канабісом
ksusha1155• 18 мая 2024
Ответ дляtanya_217
Чому?
Скоро відмінять