40ка• 20 марта 2024

Дороге чи дешеве купувати?

Маю на увазі одяг, взуття.
От в 90-х була така ідея, що краще дороге і на віки...
Але воно на віки не буде, наступного року виглядає як дешеве, поношене.
То краще кожного року купувати дешеве, але зате кожного разу нове.
А ви що думаєте?
Незламна• 20 марта 2024
Я до речей або прив´язуюся, або не ношу. Мені не підходить варіант щороку купувати)

ювента11• 20 марта 2024
Краще середнє, щоб завтра не розлізлось, але й по 10-15 років не хочу верхній одяг носити
lily300• 20 марта 2024
У меня точно дорогое поношенным через год не выглядит..
Nathalie27• 20 марта 2024
Я би не будувала концепцію власного вбрання відштовхуючись тільки від ціни. Але надаю перевагу дешевим позиціям за умови, що вони для мене актуальні і гарно сидять.
--Мята-• 20 марта 2024
купляти дороге, обновляти по потребі, а не на віки. Дороге і через роки дорогим виглядає.
Lis87• 20 марта 2024
Намагаюся купувати якісні речі, а це дорого. Проте носити роками не розраховую, оновлюю за необхідності, або коли набридне. Якщо річ дорога, але втратила вигляд, то носити не буду лише через те, що це бренд.
Spicy -02f0• 20 марта 2024
Что-то среднее
Идея вечных вещей сейчас не очень актуальна, банально из-за снижения качества даже в премиальных марках

po_li_na-49a8• 20 марта 2024
дорогое точно нет, если про одежду

морально устаревает и надоедает
техника - да
Белоснежная• 20 марта 2024
Качественное дешевым не бывает, но переплачивать за бренд не имеет смысла. На счет покупки каждый сезон нового: и так уже кучи мусора из вещей и пластика. В аутлетах тонны непроданных вещей 5 деревней давности.
25Lida• 20 марта 2024
Я себе піймала на думці що свої джинси, куплені в секонді, ношу вже більше 5 років. При цьому кожного року я купую собі нові джинси в звичайних магазинах, але вони в мене лежать. А ті, з секонда, улюблені. Мені в них комфортно. І так ще декілька речей. Ношу одне і теж, бо гарне, якісне і базове. Актуальності не втрачає. Але і щось ’новеньке’ купую, в основному в секонді. Цього зимнього сезону взяла два худі Пума, кашеміровий тоненький пуловер і светр вовна з шовком. Ще курточку на весну. Цілком задоволена обновками. А основні витрати для мене зараз це ремонт квартири.
автор 40ка • 20 марта 2024
Ответ дляSpicy -02f0
Что-то среднее
Оце точно, дороге вже перестало бути апріорі якісним
Neweve• 20 марта 2024
Купуємо мас- або мідлмаркет. Люкс не купуємо і ніколи не купували.
Luxurygirl• 20 марта 2024
У меня есть кофта дг которой ну лет 7. Раньше только на выход надевала

Недавно надела просто так кальян покурить, все сделали комплимент:)
vitamin-bd22• 20 марта 2024
покупаю много и дешевле , типа синсея. так как нет долгосрочных планов , сегодня я дома, а завтра снова впо или беженка и все дорогие вещи нет возможности с собой таскать по миру. а в новом хочется походить