Поторописька• 20 марта 2024
Дівчата, яка гума на вашому авто?
Потрібно купити літню гуму, не знаю, яку брати. Яка у вас?
Поторописька
• 20 марта 2024
Ответ дляРедиска Я
Зима бриджстоун . Лето Мишлен
Мені сьогодні сказали, що Мішлен м´яка. Це добре чи погано?
Счастье_же_вот_оно• 20 марта 2024
Раніше брала ціна/якість hankook , останніх два роки перейшла на іншу тієї ж цінової категорії ( назви не памʼятаю)
Фуліганка• 20 марта 2024
Ответ дляПоторописька
Вы знаете, на которой стоят мишлен зима, то ее заносило неплохо так на снегу, а вторая на нокиа тормозила без заноса.
Поэтому я ездила на второй всю зиму.
Редиска Я• 20 марта 2024
Ответ дляПоторописька
Я гоняю, потому мне мягкая больше нравится. Не проскальзывает на старте.
На второй машине матадор лето. Мне не нравится.
Не вмію заміряти• 20 марта 2024
Ответ дляПоторописька
Це добре, але якщо ви рушаєте з буксами і тормозити з пісками то скоро зітреться